Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Levně, a přesto stylově! Španělská nevěsta překvapila v outfitu z konfekce

Info ikona
Svatba

Výběr svatebních šatů není jednoduchý. Některé nevěsty prahnou po originálních šatech od návrháře, jiné dávají přednost svatebním šatům ze salónu. V posledních letech ale můžeme natrefit také na nevěsty, které své svatební šaty objevily v obchodě s konfekcí. A pozor, ve většině případů to byla trefa do černého!

Kde najít dokonalé svatební šaty? Některé nevěsty se vydají do svatebního salónu, jiné se svěří do rukou šikovné švadleny nebo módní návrhářky. Najdou se ale také nevěsty, jejichž kroky směřují do obchodu s konfekcí, které najdeme v každém druhém obchodním centru. A právě k těmto nevěstám patřila Španělka Carol, která se rozhodla, že její svatební outfit bude tvořen halenkou a sukní ze španělského módního řetězce Zara.

Pravda, nejprve se Carol zalíbily šaty z madridského svatebního salónu. „Pak jsem ale zahlédla dvojdílný outfit ze Zary, který vypadal, že je stvořený přímo pro mě. Zamilovala jsem se do sukně v béžovém odstínu, která je zdobená knoflíky na jedné straně a má asymetrický vzhled, přičemž vpředu je kratší než vzadu,“ popisuje Carol na blogu Hojas de Felicidad. Nevěsta dodává, že si celý svatební set objednala online dva týdny před svatbou. Ke svatebnímu outfitu zvolila zlaté lodičky Aquazzura, které podtrhly její vintage vzhled.

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit