Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Netradiční svatební šaty od Victoria Beckham, které oslnily celý svět

Info ikona
kytka

Najít dokonalé svatební šaty není jednoduché. Španělka Elisa Labernia ale měla šťastnou ruku, a tak sáhla po netradičních svatebních šatech od návrhářky Victoria Beckham. Výsledek? Svatební šaty, které si díky instagramovým fotkám zamiloval doslova celý svět.

V posledních letech jsme si zvykli na to, že nevěsty si s výběrem svatebních šatů dávají opravdu záležet. Okukují mnoho svatebních salonů, nebojí se zajít ke švadleně nebo módní návrhářce a dokonce vsází na konfekční kousky, které leckdy dokážou nadělat velkou parádu. To ale není případ španělské nevěsty Elisy Labernia, která žije ve Spojených státech amerických, a tudíž má blízko ke krásným butikům. Před svatbou tedy zavítala do butiku Victoria Beckham, kde ji okouzlily svatební šaty jednoduchého střihu s plisovanými saténovými detaily. Tato nevšední kombinace, která ale Elise neskutečně slušela, přitáhla pozornost mnoha zahraničních módních médií.

Mohlo by se vám líbit

Španělská krása podtržená dokonalým vkusem

I když Elisa Labernia žije se svým partnerem v New Yorku, svatební obřad se konal ve španělském městě Valladolid. Nevěsta během obřadu doplnila šaty o kašmírový šál od značky Faliero Sarti, který šatům dodal slavnostní nádech. Nelze opomenout ani růžové lodičky od návrháře českého původu - Manola Blahnika. Krásu šatů nevěsta podtrhla jednoduchým líčením, sepnutými vlasy na jedné straně a perlovými náušnicemi. Nic víc, nic míň, a přesto dokonalý svatební outfit, po kterém prahnou budoucí nevěsty z celého světa.

Nutno dodat, že španělské nevěsty už poněkolikáté dokázaly, že jim v žilách koluje styl. Nedávno jsem vás například informovali o neobvyklém svatebních outfitu Španělky jménem Paz, která oblékla bílé kalhoty doplněné o dlouhý asymetrický plášť. Nelze zapomenout ani na španělskou nevěstu Carol, jejíž volba padla na dva kousky z konfekčního módního řetězce Zara. V béžové asymetrické sukni a halence byla k nepřehlédnutí, a především dokázala, že elegantní svatební outfit nemusí stát velké peníze.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit