Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Móda

Netradiční svatební šaty od Victoria Beckham, které oslnily celý svět

Info ikona
kytka

Najít dokonalé svatební šaty není jednoduché. Španělka Elisa Labernia ale měla šťastnou ruku, a tak sáhla po netradičních svatebních šatech od návrhářky Victoria Beckham. Výsledek? Svatební šaty, které si díky instagramovým fotkám zamiloval doslova celý svět.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 9. 07. 2021

V posledních letech jsme si zvykli na to, že nevěsty si s výběrem svatebních šatů dávají opravdu záležet. Okukují mnoho svatebních salonů, nebojí se zajít ke švadleně nebo módní návrhářce a dokonce vsází na konfekční kousky, které leckdy dokážou nadělat velkou parádu. To ale není případ španělské nevěsty Elisy Labernia, která žije ve Spojených státech amerických, a tudíž má blízko ke krásným butikům. Před svatbou tedy zavítala do butiku Victoria Beckham, kde ji okouzlily svatební šaty jednoduchého střihu s plisovanými saténovými detaily. Tato nevšední kombinace, která ale Elise neskutečně slušela, přitáhla pozornost mnoha zahraničních módních médií.

Španělská krása podtržená dokonalým vkusem

I když Elisa Labernia žije se svým partnerem v New Yorku, svatební obřad se konal ve španělském městě Valladolid. Nevěsta během obřadu doplnila šaty o kašmírový šál od značky Faliero Sarti, který šatům dodal slavnostní nádech. Nelze opomenout ani růžové lodičky od návrháře českého původu - Manola Blahnika. Krásu šatů nevěsta podtrhla jednoduchým líčením, sepnutými vlasy na jedné straně a perlovými náušnicemi. Nic víc, nic míň, a přesto dokonalý svatební outfit, po kterém prahnou budoucí nevěsty z celého světa.

Nutno dodat, že španělské nevěsty už poněkolikáté dokázaly, že jim v žilách koluje styl. Nedávno jsem vás například informovali o neobvyklém svatebních outfitu Španělky jménem Paz, která oblékla bílé kalhoty doplněné o dlouhý asymetrický plášť. Nelze zapomenout ani na španělskou nevěstu Carol, jejíž volba padla na dva kousky z konfekčního módního řetězce Zara. V béžové asymetrické sukni a halence byla k nepřehlédnutí, a především dokázala, že elegantní svatební outfit nemusí stát velké peníze.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion