Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Věnujte o letošních Vánocích nezapomenutelný dárek

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Vánoce jsou nejhezčím obdobím v roce. Doprovází je nejen kouzelná atmosféra, ale také spousta emotivních zážitků. Tento sváteční čas bychom měli trávit s těmi, na kterých nám v životě nejvíce záleží a věnovat jim nejen svou lásku, ale i jedinečný dárek.

Promotion | 9. 12. 2021

Klenotnická značka APART, která je ve svém odvětví odborník s dlouholetou tradicí, pro vás připravila inspiraci na ty nejkrásnější dárky, které pod vánočním stromečkem okouzlí.

Každá žena si zaslouží cítit se sebevědomě

Hledáte dokonalý dárek pro svou partnerku, maminku, sestru nebo nejlepší kamarádku? V APARTu na vás čeká široká nabídka zlatých i stříbrných šperků, které jsou zdobeny jiskřivými zirkony, luxusními diamanty nebo barevnými drahokamy. K dispozici jsou nejen klasické vzory, ale také mnoho moderních a výstředních designů, které zaujmou na první pohled.

Pokud se chystáte darovat šperk své drahé polovičce, sáhněte po motivu srdíčka, které přesně vystihne vaše city. Mladší  generaci potěšíte především minimalistickými vzory hvězdiček, kruhů, květin a populárním motivem nekonečna nebo lapače snů. A čím udělat radost mamince nebo babičce? Bezpochyby zlatými šperky a perlami, které se hodí ke všemu.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Výjimečné období vybízí k životnímu kroku

Je snad něco romantičtějšího, než požádat svou milovanou o ruku během kouzelné vánoční atmosféry? K zásnubám neodmyslitelně patří oslňující diamantový třpyt. Značka APART připravila unikátní kolekci diamantových prstenů, které se stanou dokonalým symbolem vaší lásky.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Originalita na prvním místě

Chcete překvapit dárkem, který se bude lišit od všech ostatních? Tak vyrobte vlastní šperk! Kolekce Beads a Charms zahrnuje stovky krásných přívěsků, které můžete připnout na náramek nebo náhrdelník a vytvořit tak unikátní kousek. Anebo využijte gravírování. Šperk s vlastním textem bude navždy připomínat, co pro vás daná osoba znamená.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Spontánní dětská radost je k nezaplacení

Není nic dojemnějšího než vidět rozzářené dětské oči při rozbalování vánočních dárků. APART nabízí rozmanitý sortiment doplňků, které si vaše děti okamžitě zamilují! Nejen, že jsou všechny šperky a hodinky praktické a pohodlné, ale také jsou zdobeny oblíbenými motivy, včetně licencovaných vzorů s nejznámějšími hrdiny od Disneyho a Marvelu.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

I muži mají slabost pro krásné doplňky

Pokud vám vrtá hlavou, co letos nadělit svému partnerovi, tatínkovi, bratrovi nebo dědečkovi, značka APART má pro vás několik tipů. Dávno není pravda, že se muži nezajímají o módní trendy. Každý z nich se touží stát alespoň na chvíli pravým gentlemanem. Zaručeně jim tedy uděláte radost stylovými hodinkami světových značek, které propojují dokonalou kvalitu, nápaditý design a užitečné funkce, nebo pánským šperkem v podobě náramku či přívěsku, který podtrhne jejich šarm.

Info ikona
Vánoční kampaň APART


Dárky můžete nakupovat z pohodlí domova na www.apart.cz nebo navštívit kamenné prodejny po celé České republice.

 

APART vám přeje ty nejtřpytivější Vánoce!

Výběr šperků a hodinek APART si můžete prohlédnout uvnitř galerie.