Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vyrazte s Penélope na party!

Po aristokraticky vyhlížející Gwyneth Paltrow se tváří švédské značky Lindex stala horkokrevná španělka Penélope Cruz. Jako první přichází do obchodů večírková kolekce Party Perfect. V obchodech bude k dostání od dnešního dne. Rozhodně si ji nenechte ujít.

Redakce Marianne | 24. 04. 2013

Líbivá kampaň s hollywoodskou herečkou v hlavní roli se inspirovala prostředím luxusních přímořských letovisek. Zářivé odstíny Penélopiny zamilované bílé barvy se zde snoubí s paletou modrých a zelených tónů, které připomínají vodní hladinu i tropickou džungli.

Mezi vzory nechybějí romantické květiny a sportovní i elegantní proužky. Siluety jednotlivých oděvů kladou důraz na pohodlí, přitom jsou až neskutečně ženské a sexy.

A v čem nakonec vyrazí Penélope na party? Klíčovými kousky jsou šaty, široké sukně a jemně pletená a tkaná trička. Nejvýraznější prvky pak představují velmi ženské materiály, jako je krajka a šifon.

Party_Perfect_behind_the_scenes

Nás na nové řadě uchvátily zejména neobvyklé kombinace barev i vzorů. Je z ní cítit obrovská míra svobodomyslnosti, ke které jistě přispívá i její hlavní protagonistka. Penélope se proměnila v modelku celkem ve třech kampaních značky Lindex. Jedná se o zajímavé příběhy, ve kterých s touto filmovou divou strávíme celý víkend.

Kolekce bude dostupná ve všech prodejnách Lindex a také v on-line obchodě na www.lindex.com od 24. dubna.

Prohlédněte si video s Penélope Cruz v hlavní roli. Dozvíte se v něm například to, v čem nejraději tato španělská diva chodí na červený koberec a také proč je její nejmilejší barva právě bílá. Na sportovně-elegantní outfity z kolekce Party Perfect se pak podívejte do naší galerie.

Vyrazte s Penélope na party!