Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Od 10. května do 17. května 2018 máte jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže na webu www.marianne.cz. Během těchto sedmi dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě produktů od společnosti Avon. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře, zodpovězení soutěžní otázky a jedna z výher může být vaše.

Jak soutěžit:

* Můžete soutěžit každý den v termínu od 10. května do 17. května 2018.

* Jednoduše vyplníte soutěžní formulář, zodpovíte soutěžní otázku a odešlete jej.

* Po skončení soutěže bude na konci každého soutěžního článku vyhlášen vítěz.

* V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či dárek, o kterou jste soutěžili.

* Soutěž najdete na:  https://www.marianne.cz/clanek/vyzkousejte-vonavou-novinku-z-kolekce-avon-beauty-dara

Využijte této jedinečné soutěže a zapojte se každý den od 10. května do 17. května 2018. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Účastníkem soutěže je osoba starší 18-ti let, která pravdivě a úplně vyplnila soutěžní formulář na stránce 10. května do 17. května 2018. Účastník soutěže je povinen uvést: jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Soutěžící může vyhrát pouze jednou v průběhu celé soutěže. Maximálně jedna výhra také připadá na jednu adresu.

Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré poskytnuté údaje jsou pravdivé. Soutěže se může zúčastnit pouze jednou za den z jedné e-mailové adresy. Soutěž probíhá od 10. května do 17. května 2018. Výhercem se stává ten z přihlášených účastníků soutěže, který pravdivě a úplně vyplní registrační formulář a odpoví na soutěžní otázku. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrativní. Na výhru nevzniká právní nárok.

Kontaktování výherců, převzetí výhry

Výherci soutěže budou zveřejněni u soutěžního článku po ukončení soutěže, tzn. po 17. 5. 2018. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže kontaktovat do 30 dní po skončení soutěže, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, spol. s r.o.