Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Odskočte si z nákupů do Ploom zóny v centru Westfield Chodov

Info ikona
Ploom zóna

Jarní výprodeje, dny Marianne… důvodů, proč zavítat do obchodních center se nabízí víc než dost. Pokud přemýšlíte, do kterého z nich zajít, možná vám ulehčíme výběr. V nákupním centru Westfield Chodov v Praze se otevírá nová Ploom zóna. Proč ji neminout?

Promotion | 11. 04. 2024

Mini Ploom zóna: vaše útočiště klidu

Co si budeme povídat, i nákupy někdy mohou být pořádně hektické, všude ruch, snaha koupit vše, co je potřeba a mnohdy i něco navíc, využít veškeré výhodné akce a super slevy, kterých je například při jarních dnech Marianne tolik... Pokud cítíte, že se radost z nákupů vytrácí, můžete si udělat pauzu, vypnout a nechat se zlákat jemnými tóny zahřívaného tabáku.

 

eXtra zážitky můžete objevit i v nákupním centru

Pokud jste o Ploom ještě neslyšeli, jedná se o unikátní zařízení na zahřívání tabáku, které díky tomu, že tabák jen nepřímo zahřívá, ale nedochází k jeho hoření, neprodukuje kouř ani nepříjemný zápach. Přináší naopak ničím nerušenou chuť kvalitního tabáku s různými příměsmi.

Info ikona
Ploom zóna

V Ploom zóně se lze s přístrojem seznámit, ochutnat, co vše nabízí a poznat jeho zajímavý design na vlastní dlaň (protože přesně do té padne jako ulitý). Celým procesem vás provede zkušená obsluha. Můžete se tak ponořit do světa zajímavých tónů tabákových náplní Camel a oko potěší paleta barev příslušenství Ploom X.

 

TIP pro vás: Víte, že zahřívaný tabák se výborně snoubí s kávou? Pokud máte rádi silnější, černou, jako je například espresso, lungo nebo ristretto, zvolte i výraznější tabákovou náplň například s praženými či karamelovými tóny. A jestliže jste vyznavačem lehčích káv, jako je cappuccino a latte macchiato, skvěle je doplní náplně s jemnější intenzitou, případně ovocným či květinovým aroma.

Info ikona
Ploom zóna

Kdy tu Ploom zóna bude?

Zóna otevře své brány 1. 4., ale apríl to rozhodně není. Bude tu pro vás až do 27. 6. 2024 a to každý den od 9. do 21. hodin v prostorách nákupního centra Westfield Chodov v Praze.

Odložte na chvilku nákupní tašky a přijďte si zarelaxovat do mini Ploom zóny.