Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 20. do 27. února: Panny potřebují péči samy o sebe, Ryby konečně uvidí výsledky svojí práce

Ve vzduchu je sice už sice cítit jaro, ale nenechte se mýlit, zima ještě neřekla poslední slovo. Dávejte si proto pozor na své zdraví, zejména se chraňte před nachlazením. Hrozí také napětí a emocionální výkyvy, které může přinést novoluní, ale i vliv Saturnu. Co čeká právě zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu, ať máte před ostatními náskok.

Zuzana Heralová | 19. 02. 2023

Beran

Právě toto ohnivé znamení mívá problém držet na uzdě emoce. V těchto dnech to bude aktuální zejména ve vztazích nejen doma, ale i na pracovišti. Snažte se zejména nepoukazovat na chyby, které vidíte u ostatních. I když vás rozčilují, zdržte se komentářů, protože ani vy nejste úplně svatí. Přemíru negativních pocitů kompenzujte ideálně fyzickými aktivitami. Uleví se vám a předejdete neshodám.

Býk

Tento týden bude prověrkou vaší trpělivosti. Nejradši byte měli všechno hotové hned, což budete požadovat i od ostatních. Pozor na rychlá a neuvážená rozhodnutí, jež by vám mohla do budoucna pořádně zkomplikovat život. Řešení důležitých věcí nechte raději na další týden, pokud je to možné. Jinak se snažte vše v klidu promyslet a zvážit pro a proti. Nestyďte se zeptat na názor někoho, komu důvěřujete.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Blíženci

Slunce a Saturn radí dbát na disciplínu. Trochu se vám začíná vymykat dod ržování slibů a život vám komplikují také pracovní termíny. To vám může přinést do života stres, který zrovna teď opravdu nepotřebujete. Pokud budete na sebe v dobrém slova smyslu trochu přísnější, může vám to pomoci dosáhnout očekávaného výsledku v kariéře a také ve vztahu.

Rak

Pohyb Saturnu a Slunce může přinést v polovině týdne výdaje spojené se zdravím. Nevyčítejte si peníze, které investujete do sebe, vyplatí se to. Nebraňte se ani myšlenkám na duchovní rozvoj, pokud vás už dlouho láká zajít na terapii, začít meditovat a zkoumat své nitro, je právě teď vhodná doba. Práce sama na sobě vás může posunout v životě do roviny, která konečně vysvětlí spoustu souvislostí.

Lev

Ve vašich plánech může dojít v tomto týdnu k určitým změnám. Může se stát, že vás čekají neočekávané služební cesty. V rodině bude panovat klidná atmosféra a na partnera se budete moci spolehnout, pokud jde o povinnosti kolem chodu domácnosti. Znovu si uvědomíte, co je v životě opravdu důležité a pocítíte vděčnost za vše, co máte. Tento pocit pro je pro vás důležitý a dodá vám klid a harmonii.    

Mohlo by se vám líbit

Špatné věci se vám v životě mohou dít kvůli karmickému dluhu: Zjistěte, zda neplatíte za svou hamižnost či sobeckost

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?
marianne.cz

Panna

Váš milostný život bude v tomto týdnu pravděpodobně jako na horské dráze. Vyhýbejte se řešení problémů, které se vám ve vztahu trochu vlečou a nevíte si s nimi rady. Teď není vhodná doba. Zkuste následujícími dny proplout více méně nenápadně. Soustřeďte se hlavně na to, aby vám osobně bylo dobře a dělejte hodně věcí, které vám dělají radost. I kdyby to měly být maličkosti.

Váhy

Vaše pozitivní naladění vám v tomto týdnu pravděpodobně přinese štěstí v milostném životě. Klid bude panovat také v rodině, takže vše bude probíhat hladce. Pozor si dejte na své zdraví, snažte se hodně odpočívat, protože vám začíná docházet energie. Věci, které teď nemusíte dělat, ať už jde o pracovní či domácí záležitosti, nechte na jindy a dopřejte si trochu relaxace navíc. Ideální je wellness, kde vám udělá dobře prohřátí v sauně a následná uvolňující masáž.

Štír

Je tu fantastická příležitost vylepšit své finance. Je šance, že se z dlouhodobého hlediska zvýší vaše pravidelné příjmy, což využijte k investování a zhodnocování vašich peněz. Nezadaní Štíři mohou potkat zajímavé protějšky, a to na nejméně obvyklých místech. Hvězdy proto radí mít oči otevřené a nebránit se seznámení, i když to může na první pohled působit jako bláznovství.

Mohlo by se vám líbit

Tajemný africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Střelec

Díky příznivým aspektům planet byste měli mít vysokou fyzickou odolnost a kondici. Pokud se objeví nějaké zdravotní problémy, bude to spíše psychického rázu a bude za to moci stres a starosti. Zkuste si nebrat věc příliš osobně a řešit problémy s odstupem. Někdy postačí, pokud nebudete tolik tlačit na pilu. Prospěl by vám také menší digitální detox ve smyslu klidu od sociálních sítí. Čas můžete využít pro sebe i jinak.

Kozoroh

Vaše sebevědomí trochu utrpí menším neúspěchem v pracovním životě. Ne vždycky jdou věci tak hladce, jak jste poslední dobrou zvyklí. Špatná nálada a frustrace by se mohly odrazit i ve vašem milostném životě. Dařit se vám bude ale na poli rodičovství. Děti vás překvapí svou samostatností a touhou něco dokázat, což vám přinese pocity zadostiučinění a hrdosti. Vaše výchovné metody jsou zkrátka skvělé.

Mohlo by se vám líbit

Psychologie snů: Co znamená, když vám ve snu vypadnou zuby

Máme je všichni. Někdo se v noci dokáže proměnit v super hrdinu, který skáče po výškových budovách, jiného navštěvují noční můry plné děsu a strachu. A pak tu je jedna speciální kategorie snů, kterou bez nadsázky můžeme označit slovem „zubní“.
marianne.cz

Vodnář

Náklonnost a podpora vašich blízkých vám pomůže zachovat klid a rozvahu, kterou teď budete kvůli postavení hvězd potřebovat na všech frontách. Než uděláte nějaké rozhodnutí, uvědomte si, proč ho děláte a co z toho hodláte získat. Pokud studujete nebo se nějak dále vzděláváte, půjde vám to jako po másle. Vaše paměť jede na 100 %, stejně tak touha poznávat stále něco nového.

Ryby

Vaše úsilí a snaha dosáhnout úspěchů v oblasti, které se v životě věnujete, konečně začne přinášet očekávané výsledky. Můžete být až překvapeni, jak se vám bude dařit. Ale nezapomeňte, že úspěch nepřišel sám od sebe, máte za sebou spoustu práce. Dařit se vám bude i ve vztazích, zejména v partnerských. Opět se utvrdíte v tom, že máte po boku člověka, který vám rozumí a jede na stejné vlně jako vy.  

  

Zdroj článku

Související články

Dům
Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Dům
Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Byt
Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Dům
Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí

Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí