Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká týden snů. Býci i Berani mají tentokrát smůlu

Nový týden, nové štěstí. Hvězdy jsou v příštích dnech mimořádně příznivé pro tři znamení zvěrokruhu a otevírají jim velké příležitosti. Zjistěte, zda se tato předpověď týká vás. Pokud ne, nemusíte zoufat, další týdny přinesou mnoho úspěšných chvil pro všechna znamení zvěrokruhu.

Klára Novotná | 23. 01. 2023

Buďme upřímní: Týden, ve kterém si můžete sednout, odpočinout a všechno běží jako po másle, po tom toužíme všichni. Zatímco někteří si bohužel musí ještě počkat, pro jiné se přání v příštích dnech stane mnohem reálnějším. Pohled na astrologická souhvězdí odhaluje, že hvězdy se týdnu od 23. do 29. ledna umisťují mimořádně příznivě pro tři znamení zvěrokruhu. Jak v lásce, tak v práci budou skvělé příležitosti, kterých se stačí chytit a všechno bude dokonalé. Přečtěte si, zda se to týká vašeho znamení zvěrokruhu.

1. Panna

Panny by měly na příštích pár dní odložit svůj nabitý program a nechat vše tak trochu ladem. Zemské znamení je v dobrých rukou s Venuší a Merkurem, ti dodávají Panně mnoho příznivých životních situací. Zamilovaná Panna by mohla zažít krásné a vzrušující setkání s někým výjimečným, kdo bude v budoucnu hrát v jejím životě ještě větší roli. Merkur jí naopak poskytne zajímavé inovace a skvělé příležitosti, které pomohou Panně skvěle pokročit na profesní dráze. Znamení zvěrokruhu by mělo v nadcházejícím týdnu prostě vypnout hlavu a naslouchat svému nitru, vše ostatní do sebe zapadne samo.

 

Mohlo by se vám líbit

Jaké je vědecké vysvětlení déjà vu? A je v pořádku, když ho zažíváte často?

Působí to jako nadpřirozený jev. Člověk se náhle ocitne v situaci, o níž má pocit, že v ní již byl, ale nebyl. Co za tím tedy je? Magie to není.
marianne.cz

2. Lev

Pro Lva to bude energický týden. Ve svém znamení má hned tři planety, které mocně řídí toto ohnivé znamení. Díky Marsu a Slunci vynikají Lvi ve všech oblastech života, dotahují věci do konce a řeší problémy, které byly příliš dlouho nechtěnou překážkou. Jakmile jsou tyto situace z cesty, objeví se zcela nové a úžasné příležitosti. Jupiter bude doprovázet vše dobře naladěné a odvrátí negativní energie. Nezáleží na tom, zda Lvi řeší profesionální projekty nebo milostný život – v příštích dnech se nemůže nic pokazit.

Mohlo by se vám líbit

Tajemný africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

3. Blíženci

Na skvělý týden se mohou těšit i Blíženci. Stejně jako Lev mají ve svém znamení tři planety, které chtějí pro znamení zvěrokruhu jen to nejlepší. Kombinace neuvěřitelné síly a dobré nálady, kterou Slunce, Mars a Jupiter propůjčují, činí Blížence nepřekonatelnými ve všem, co dělají. Úspěch a obdiv nejsou opomíjeny a zároveň pro ně otevírají dveře, které byly dříve zavřené. Vzdušné znamení by si nemělo nechat ujít příležitosti, které se náhle objeví – kdo ví, jak báječně by se mohly v budoucnu vyvinout!

Zdroj článku

Související články

Dům
Odhalení interiéru snů: Dům ze 17. století spojuje historické dědictví s moderním designem

Odhalení interiéru snů: Dům ze 17. století spojuje historické dědictví s moderním designem

Lidé a místa
Utekli z hektického města za klidem: Dnes mají prosluněný byt s krásnou terasou

Utekli z hektického města za klidem: Dnes mají prosluněný byt s krásnou terasou

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Dobrý nápad
Chov králíků pro začátečníky: Tvrdý chléb ušákům nedávejte, může jim uškodit

Chov králíků pro začátečníky: Tvrdý chléb ušákům nedávejte, může jim uškodit