Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Velký horoskop na měsíc březen: Blížence nic nezaskočí, Panny touží cestovat a Vodnáři potřebují detox

Než jsme se nadáli, je to tady jaro i s přívalem nové a svěží energie. Jak se vám bude ve třetím měsíci tohoto roku dařit? Projděte si náš horoskop, ať víte, co hvězdy připravily právě vám.

Zuzana Heralová | 22. 02. 2023

Beran

Saturn, který je ještě stále ve znamení Vodnáře teď prověří vaši psychickou odolnost. Zejména začátek měsíce pro vás bude náročný, protože se budete cítit jako mezi dvěma mlýnskými kameny. Z jedné strany rodina, z druhé strany pracovní povinnosti. Zachovejte klid a věci řešte postupně a podle priorit. Spolehnout se budete moci na partnera.

Býk

Vaše odhodlanost dosáhnout lepšího postavení v práci by se nemusela setkat s úspěchem. Jdete totiž přes mrtvoly, což vzbudí nelibost kolegů. Svého můžete dosáhnout i v klidu. Snažte se v těchto dnech poslouchat svoji intuici, která vás nezklame ani v jiných oblastech, než je jen zaměstnání.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Blíženci

Ve vašem okolí je někdo, kdo už dlouho usiluje o vaši pozornost, otevřete oči, protože by to mohla být láska, na kterou čekáte. Zadaní Blíženci se mohou těšit na klidné březnové dny, kdy budou cítit blízkost a soulad. Obecně se těšte na pohodový měsíc, ve kterém vás nic moc nezaskočí.

Rak

Vaše nespokojenost sama se sebou se začíná projevovat i ve vztahu k vašemu okolí. Nikdo ale za vaše špatné pocity nemůže. Je to jen o vás. Pokud si nevíte rady, zkuste se poradit s terapeutem, který možná odkryje mnohem hlubší pozadí vašich problémů. Šance na novou životní cestu je tu!

Lev

Hlídejte si v následujících dvou týdnech rovnováhu. Budete mít sice energie na rozdávání, ale pozor na to, aby vám brzy nedošla. Více než kdy jindy bude důležitý aktivní odpočinek. O pomoc vás kolem 20.března požádá někdo, kdo vám v minulosti uškodil. Odpustíte-li mu, máte šanci na nový začátek fajn přátelství.

Mohlo by se vám líbit

Koníčky v dospělosti: Najděte opět, co vás baví

Mnoho lidí se nechá pohltit dospělým životem natolik, že se zapomíná věnovat aktivitám, které mu zkrátka přinášejí radost. Těmi jsou koníčky. Přitom když má člověk zajímavé koníčky, posilují jeho rozvoj a celkově psychickou pohodu.
marianne.cz

Panna

Začínají se u vás projevovat cestovatelské touhy, které by mohly dojít svého naplnění. Nebojte se zariskovat, Saturn nad vámi drží ochrannou ruku. Dejte si ale pozor na správné načasování a další praktické věci, které teď možná v euforii nevidíte, ale pak by vám mohly zkomplikovat život.

Váhy

Vaše nechuť překonat lenost bude v polovině měsíce gradovat. Nesnažte se jít proti sobě a buďte k sobě laskaví. Na druhou stranu se ale alespoň trochu snažte udělat to nejdůležitější, zejména pokud jde o pracovní úkoly. Mohla by vám utéct příležitost k možnosti vzdělávat se v tom, co vás baví.

Štír

Kolem 10.března zajistí Venuše v postavení s Jupiterem zklidnění rodinné atmosféry. I tak se ale snažte naslouchat doma jeden druhému, i kdy je to někdy hodně složité a není moc času. V partnerském svazku by vám prospěl ideálně víkend bez dětí a bez dosahu rodičů. Promluvit si a být jen tak spolu, by přineslo do vztahu oživení.

Mohlo by se vám líbit

Jak si v dospělosti najít nové přátele?

Najít a udržet si v dospělosti kamarádky je vyšší dívčí!
marianne.cz

Střelec

I když máte pocit, že můžete přátelům říct úplně vše, mějte se na pozoru. Ne každý je totiž skutečně loajální. Pozor si dejte zejména na informace o vašem zdravotním stavu. Týká se to i vašich myšlenek a plánů na případné estetické zákroky. Ty totiž některé ženy těm druhým nepřejí.

Kozoroh

Teplé jarní dny využijte k úklidu bytu, terasy či zahrady. Je skvělý čas zbavit se všeho, co už nepotřebujete. To platí ale i pro váš duchovní život. Snažte se propouštět ze své mysli i podvědomí vše, co není důležité. Pomůže vám to získat vnitřní klid a harmonii, kterou už nutně potřebujete.

Mohlo by se vám líbit

Víte, jak poznáte toxické přátele? 7 znaků, které je odhalí

Všichni víme, že bychom se měli obklopovat přáteli. Dokonce i studie naznačují, že lidé, kteří mají blízké přátele, se dožívají více let. Bohužel, občas se mezi partičku dobrých kamarádek vyskytne někdo, kdo s vámi nemá čisté úmysly. Seznamte se s toxickým přítelem, který ve vašem životě nevěstí nic dobrého.
marianne.cz

Vodnář

Je nejvyšší čas udělat inventuru péče sama o sebe. Důsledky vašeho ne zrovna ukázkového životního stylu se začínají projevovat. Právě v průběhu března je vhodná doba pročistit tělo i mysl, ideálně pomocí detoxikační kúry, meditací či psychoterapie. Zjistíte, že věci či osoby, které jste považovali za důležité, vůbec nepotřebujete.

Ryby     

Ideální čas vyrazit do společnosti! Užijte si ještě poslední plesy a vesnické zábavy. I když máte spíše introvertní povahu, udělá vám to dobře. Investujte také do sebe a nevyčítejte si peníze za kadeřníka, kosmetiku či manikúru. Kupte si něco na sebe a udělejte si radost. Potřebujete to.

Zdroj článku

Související články

Dům
Odhalení interiéru snů: Dům ze 17. století spojuje historické dědictví s moderním designem

Odhalení interiéru snů: Dům ze 17. století spojuje historické dědictví s moderním designem

Lidé a místa
Utekli z hektického města za klidem: Dnes mají prosluněný byt s krásnou terasou

Utekli z hektického města za klidem: Dnes mají prosluněný byt s krásnou terasou

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Dobrý nápad
Chov králíků pro začátečníky: Tvrdý chléb ušákům nedávejte, může jim uškodit

Chov králíků pro začátečníky: Tvrdý chléb ušákům nedávejte, může jim uškodit