Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na duben: Berany čeká příval energie, Blíženci mohou přijít o klid

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Karolína Peřinová | 31. 03. 2022

Beran

21. 3. – 20. 4.

Od začátku měsíce máte energie na rozdávání. Využijte toho. I když obvykle nejste kvůli své upřímnosti pro utajované lásky moc disponovaná a spíše se jim vyhýbáte, tentokrát je všechno jinak. Když se vám kolem 5. dubna taková možnost nabídne, můžete se snažit, ale nakonec ji neodmítnete.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Neustále přemýšlíte nad změnami, které si váš život vyžaduje. Chtít se vám do nich sice nemusí, ale sama cítíte, že to jinak nejde. Pokud s nimi začnete ve druhé půlce dubna, dopadne vše dobře. 

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Zejména v druhé polovině měsíce vsaďte na zdrženlivost. Zároveň se snažte vyhýbat hádkám. Rodinným provokatérům, kteří si ve sporech libují, se vyhýbejte obloukem. Váš klid je drahý a nechcete o něj přijít. 

Rak

22. 6. – 22. 7.

Úvahy o dlouhodobých životních změnách jsou vyloženě namístě. Je potřeba, abyste se podřídila novým okolnostem. Když na jejich základě vymyslíte jinou strukturu rodinných výdajů, bude to velice dobře.  

Mohlo by se vám líbit

Lev

23. 7. – 22. 8.

Do 15. dubna se ve vztazích chovejte opatrně. Ve vašem partnerském sektoru se pořád ještě nachází Mars, který vztahy zbytečně vyostřuje. Pokud pochopíte, že mír je lepší než boje, bude to dokonalé.    

Panna

23. 8. – 22. 9.

Velikonoce pro vás znamenají příjemnou tvůrčí práci. Díky energii Venuše, která je od 5. dubna v Rybách, vytváříte nápadité jarní dekorace. Budou tak krásné, že nikdo neuvěří, že jste je vyráběla sama.    

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Do poloviny měsíce se vám daří bez problémů. Následně se průběh událostí trochu zpomalí. Vám to ale nevadí. V práci tlak povolí a vy se budete moci věnovat rodině a pracovat na vylepšení svého soukromí.  

Mohlo by se vám líbit

Štír

24. 10. – 22. 11.

Od 5. dubna do konce měsíce, kdy se můžete opřít o vliv Venuše v Rybách, se těšte na zásadní vylepšení vztahů. Je docela možné, že si vás všimne člověk, který dosud budil dojem, že ho vůbec nezajímáte. 

Střelec

23. 11. – 21. 12.

I když nechcete, hrozí, že vzbudíte žárlivost lidí, kterým jste nic neudělala. V první řadě to jsou kamarádky, které mají pocit, že pošilháváte po jejich partnerech. Není to pravda, ale to jim nevysvětlíte… 

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V lásce a ve vztazích vůbec se konečně dokážete otevřít naplno. Zejména po 5. dubnu, kdy se Venuše dostane do vašeho komunikačního sektoru, pochopíte, že jste v této oblasti mlčela až zbytečně dlouho.

Mohlo by se vám líbit

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Zatmění, které se 30. dubna odehrává v Býku, vás donutí, abyste se podívala jinak na roli, kterou máte ve své rodině. Je potřeba, abyste začala bojovat o svá práva a o to, na co máte nepochybný nárok. 

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Od 15. dubna, kdy se Mars dostává do vašeho znamení, si dávejte pozor na nové lásky. Hrozí, že se zamilujete do člověka, kterého z nějakých důvodů nemůžete mít. Lásku, která vás jenom trápí, k ničemu nepotřebujete! 

Mohlo by se vám líbit