Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Venkov & styl

Dokonalý prázdninový život na třiceti metrech čtverečních

Info ikona
Přímořská chatka na pobřeží Cornwallu

Na útesu v zálivu Whitsand Bay stojí romantická chatka, která svým návštěvníkům nabízí dokonalý komfort. Na pouhých třiceti metrech je vše, co potřebujete k dokonalému prázdninovému životu.

Terezie Benoni | 25. 07. 2022

Jihovýchodní pobřeží Cornwallu s rozeklanými skalisky je jak vystřižené z romantických filmů. Chatka nazvaná The Edge umístěná na přímořský útes tuto atmosféru jen podtrhuje. Proměny oceánu můžete pozorovat z vířivky na terase. Miniaturní domek v přímořském stylu je postavený tak, aby si jeho obyvatelé stoprocentně užívali dokonalost okolní přírody, do které je umístěný. Právě proto je strana domku, která je orientovaná směrem k zálivu, prosklená. Francouzská okna je možné zcela otevřít a propojit tak interiér s exteriérem.

Galerie: Přímořská chatka na pobřeží Cornwallu
Mohlo by se vám líbit

Dokonalý přímořský styl

Ačkoli je interiér na metry velmi malý, právě otevřenost prostoru do exteriéru ho výrazně zvětšuje. Kolem chatky je navíc dřevěná terasa, na které je nejen posezení, ale také příjemná vířivka, s dokonalým výhledem. Interiér třicetimetrové chatky je zařízený maximálně prakticky a útulně. Jednoduchá kuchyň je v bílém rustikálním dekoru. Na praktickou část navazuje malý jídelní stolek tak akorát pro dva a pak je tu obyvák s krémovou pohovkou. V chladných dnech si můžete zatopit v kamnech a při práskání ohně pozorovat rozbouřené moře. Do chatky se vešla ještě útulná ložnice s velkou manželskou postelí a moderní koupelna. Kulatá okýnka této malé dřevostavby vytváří dojem lodní kajuty. Praktickou vychytávkou je venkovní sprcha.

 

Zdroj informací: Unique Homestays
 

Mohlo by se vám líbit