Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Letní nezbytnosti pro celou rodinu

Info ikona
FamilyPex

Jedním z důvodů, proč se každý rok těšíme na prázdniny, je spousta společného času s rodinou. Vybrali jsme několik drobností, kterými si léto ještě víc zpříjemníte.

Promotion | 24. 06. 2021

Pro malé školáky

Malým nedočkavcům, kteří se budou přes prázdniny těšit do školy, můžete čekání zpříjemnit novým školním batohem. Školní set Boho české značky Baagl obsahuje ergonomický batoh s anatomicky polstrovanými zády, penál s rozvrhem a sáček na obuv a doplňky. 

 Více na www.baagl.cz 

 

Info ikona
Baagl

Pro maminky

RECLAR Peeler je super pomocník! Ultrazvukový peeling čistí pleť do hloubky, modré světlo hojí její nedokonalosti a červené světlo ji omlazuje. Pomocí galvanizace zapracuje peeler jakoukoli pečující kosmetiku hluboko do pokožky, a zvýší tak její efekt. 

Více na reclar.cz 

Info ikona
Reclar

Znáte snad lepší vizitku než hezkou, mladistvou, odpočatou a zářící pleť? Docílíte jí pomocí ENVY Therapy® Mezo-VITABOOST C Kit. Koncentrované ampulky 20% vitaminu C podporují tvorbu kolagenu a sjednocení barevného tónu pleti.

Více na www.envytherapy.com

Info ikona
Léto

Pro tatínky

Milovníci něčeho ostřejšího v létě jistě nepohrdnou skvělým drinkem. Roku Gin je japonský řemeslný gin, který v sobě snoubí šest bylin – sakuru, japonské čaje, pepř a yuzu. Vyniká svou jemnou a bohatou chutí. 

Více na www.bartidashop.cz 

Info ikona
ROKU

A nesmí chybět ani legenda – Legendario Elixir de Cuba. Tento kubánský rum vyniká svou bohatou a sladkou chutí. Zaujme vás jantarovou barvou a intenzivním aroma rozinek. 

Více na www.bartidashop.cz 

Info ikona
Legendario

Pro všechny

Nenechte si ničím znepříjemnit prázdniny, a to ani alergickou rýmou. Proto mějte vždy po ruce Xyzal 5 mg potahované tablety, který se používá k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou, včetně přetrvávající alergické rýmy a kopřivkou.

Zakoupíte na www.drmax.cz

Info ikona
Dr. Max

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Xyzal 5 mg potahované tablety (7 a 14 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku levocetirizin-dihydrochlorid.