Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Milujete Sex ve městě? Máme tip na nový seriál od stejných tvůrců!

Info ikona
Emily in Paris

Jste vášnivou fanynkou seriálu Sex ve městě, ale všechny série už znáte i pozpátku a hledáte další seriál obdobného žánru? Tak v tom případě vás potěší zpráva, že Darren Star, tvůrce oblíbeného seriálu z přelomu milénia, chystá novinku s názvem Emily in Paris, na které se kromě něj bude podílet i stylistka Patricia Field.

Eliška Vrbová | 30. 07. 2020

V novince Emily in Paris, kterou má ještě do konce letošního roku uvést streamovací platforma Netflix, si hlavní roli zahraje Lily Collins. Tu můžete znát například ze snímků S láskou Rosie (Love, Rosie), Pravidla neplatí (Rules Don't Apply) nebo Zlo s lidskou tváří (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile).

Už z názvu seriálu vyplývá, že se děj bude odehrávat v Paříži. Tam se ambiciózní marketingová ředitelka Emily přestěhuje z Chicaga, když její firma začně spolupracovat s luxusní francouzskou firmou. Kromě kariéry, vztahů, přátelství a samotné Paříže půjde samozřejmě i o módu. Na seriálu totiž spolupracuje i Patricia Field, stylistka, která stojí za všemi dnes už legendárními outfity ze Sexu ve městě. Z prvních fotek nafocených přímo "na place" je zřejmé, že se milovníci módy rozhodně mají na co těšit. Trailer seriálu Netflix zatím nezveřejnil a my jen doufáme, že ho uvidíme co nejdříve! A který seriál milujete vy?