Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Ačkoliv teplé a slunečné počasí láká k tomu trávit co nejvíce času venku, filmová produkce se ani přes prázdninové měsíce nezastavuje a chystá nabitý program plný velkých trháků. Které snímky patří mezi nejočekávanější tohoto léta? Těšit se můžeme na sci-fi, akci a na své si přijdou i ti nejmenší diváci.

Aneta Akgül | 16. 06. 2024

Marvelovský Deadpool se potká s Wolverinem

Společnost Marvel Studios v létě chystá nový trhák, konkrétně třetí pokračování snímku o superhrdinovi jménem Deadpool s názvem Deadpool & Wolverine. V hlavních rolích se můžete těšit rovnou na dva mužské idoly ženských srdcí: Ryana Reynoldse a Hugha Jackmana. Filmová série inspirovaná komiksovým hrdinou je unikátní především svými humornými momenty, kterými bude nabité i třetí pokračování, jehož premiéra nás čeká již 25. července.

Mohlo by se vám líbit

Filmové tipy podle redakce: Kterých 5 snímků by vám letos nemělo uniknout na filmovém festivalu v Karlových Varech?

Blíží se jedna z nejočekávanějších akcí roku – Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Kromě hvězd na červeném koberci, nádherných rób a doprovodného programu se samozřejmě těšíme na gró celého festivalu, tedy filmové novinky. Redakce Marianne pro vás vybrala pět z nich, které by vám letos rozhodně neměly uniknout.
marianne.cz

Will Smith se vrací do policejního prostředí

Akční komedie Mizerové: Na život a na smrt je čtvrtým dílem filmové série z policejního prostředí. Již tradičně se můžeme těšit na Willa Smithe a Martina Lawrence v hlavních rolích, objeví se zde ale i další známá jména – například Vanessa Hudgens či hudebník DJ Khaled. Na akční komedii z prostředí miamské policie se již teď můžete jít podívat do svého oblíbeného kina.

New York se mění v Tiché místo

Rádi se bojíte? Tak se rozhodně máte na co těšit! Již 28. června bude mít premiéru třetí pokračování filmové série Tiché místo s názvem Tiché místo: První den. V hlavních rolích se objeví držitelka Oscara, Lupita Nyong’o, Joseph Quinn a Alex Wolff. Apokalyptický horor vás vtáhne do ulic New Yorku, které jsou napadené mimozemskými krvelačnými tvory. Pro hlavní hrdiny tak nastane boj o holý život plný akčních a hororových zvratů, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte písně ze slavných snímků? Otestujte své filmové znalosti

Hudba tvoří nedílnou součást všech filmových snímků. Ačkoliv si to častokrát neuvědomujeme, je to právě ona, která dokáže dokonale dokreslit scénu, na kterou se právě díváme. Pokud patříte mezi filmové fanoušky, určitě znáte písně, které se v některých kultovních snímcích objevují. Otestujte své znalosti a zkuste získat plný počet bodů.
marianne.cz

Výběr letních filmů pro nejmenší diváky

Již v polovině července se můžou malí (i velcí) filmoví nadšenci těšit na druhé pokračování oblíbené pohádky V hlavě od společnosti Disney Pixar. Pohádka je kouzelná v tom, že seznamuje diváky s emocemi, které v sobě máme – v hlavních rolích se tedy objevují Radost, Vztek, Smutek, Nechuť a Strach. Jelikož je ale v druhém díle dívka Railey, jejíž emoce sledujeme, již dospívající teenagerka, objevují se zde i další, zbrusu nové emoce, jako například Úzkost, která udělá v její hlavě pěkný rozruch.

Začátkem července se můžeme těšit také na čtvrté pokračování pohádky Já, Padouch. Tradičně se zde objeví Gru, jeho početná rodina a samozřejmě oblíbení Mimoňové. Od doby, kdy byl Gru veleúspěšný padouch, který se z oblohy snažil ukrást Měsíc, uplynula již nějaká doba, a tak se z jednoho z nejhorších záporáků historie stal klasický taťka starající se o rodinu. To by ale samozřejmě byla trochu nuda, a tak si můžete být jistí, že i tento díl bude nabitý humorem, akcí a nečekanými zvraty, které budou bavit jak vás, tak vaše děti.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Zábava
Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky

Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky