Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

OREAgujte se v Harrachově a zasoutěžte si o voucher na pobyt v OREA Hotels & Resorts

Info ikona
dovolená v Česku

Konečně se blíží dovolená! Jenže kam vyrazit? Autem k moři? Letadlem někam dál? Napadlo vás, že užít si volno – aktivně i odpočinkem – můžete i doma v Česku? Vybírejte tak, aby si zážitky mohla dopřát celá rodina a zasoutěžte si s OREA Hotels & Resorts o voucher v hodnotě pěti tisíc korun!

Promotion | 25. 06. 2024

Jako stvořený pro rodinnou dovolenou je OREA Resort Sklář  v překrásných Krkonoších, konkrétně v Harrachově, který je součástí hotelové sítě OREA Hotels & Resorts. Můžete sem vyrazit s kamarádkou, partnerem i dětmi, „OREAguje“ se tady opravdu každý. V prostorech s moderním vybavením a velkým množstvím aktivit jde o dokonalou volbu pro rodinné zážitky, na které jen tak nezapomenete.

Je jasné, že dovolená v horách bude aktivní. Ale nebojte se, síly budete mít šanci každý den nabrat v Relax & Care centru. Je už jen na vás, co vyzkoušíte dřív. Bude to fitness centrum? Nebo sauna, vířivka či bazén? Aby byl pocit „OREAgování“ opravdu dokonalý, dopřejte si masáž. Thajská využívá tradiční techniky, díky kterým dobijete baterky na pořádné poznávání Harrachova a okolí.

Je libo trochu adrenalinu?

Ať už dáváte přednost pěší turistice nebo jste nadšení cyklisté, v obou případech je co vidět. OREA Resort Sklář se totiž nachází v samém centru Harrachova, proto si jen stačí vybrat, co chcete vidět jako první.

Budou to vodopády Mumlavy? Nebo vás láká výlet na Sněžku? Možná vás přehlasují nejmenší členové rodiny a vydáte se do liberecké ZOO. A jestli vaše rodina miluje adrenalin, neměli byste vynechat bobovou dráhu v Harrachově. Ale pozor, je to skutečný adrenalin!

Info ikona
OREAgování s celou rodinou

Anebo si vůbec nehledejte konkrétní cíl vašeho výletu. Vzhledem ke krásám místní přírody stačí prostě jen tak chodit a kochat se. Mimochodem, dětské členy výpravy určitě zaujmou naučné stezky, kromě toho, že je zabaví, se také naučí nejrůznější zajímavosti o historickém a přírodním dědictví.

Liška Eliška se těší na děti

Ostatně na děti myslí i přímo v OREA Resort Sklář. Čeká tady na ně kamarádka Liška Eliška. Bude pro ně parťákem na diskotékách, karnevalech, poradí a pomůže jim při různých soutěžích a hrách a vezme je dokonce na expedici do vesmíru.

Je jasné, že když se vydáváte na rodinnou dovolenou, chcete být hodně spolu. A rodinné pohodě je OREA Resort Sklář nakloněn a připraven vám s ní pomoci. Deskové hry, brýle na virtuální realitu, herní konzole, dalekohledy a mnoho dalšího najdete v tamní půjčovně her a sportovního vybavení v rámci OREA Discovery.

Info ikona
dovolená v Česku

Co si dáte k večeři?

Aktivně strávený den, „OREAgování“ ve wellnes, zábava s rodinnou. Tak co ještě chybí? Přece výborné jídlo a něco dobrého k pití. V hotelové á la carte restauraci se můžete těšit na dobroty v příjemném a pohodlném prostředí. Stačí si jen vybrat, na co máte chuť a rozhodnout se, zda večeři doplníte koktejlem nebo skleničkou vína.

A mimochodem, když děti budou na zmiňované diskotéce nebo ve vesmíru s Liškou Eliškou a venku nebude tak hezké počasí, dospěláci si mohou dopřát v novém lobby baru oblíbený drink.

Už se těšíte do Harrachova? Třeba budete mít štěstí a vyhrajete poukaz na pobyt pro celou rodinu v OREA Hotels&Resorts v hodnotě 5 000 Kč! Stačí odpovědět na soutěžní otázku v našem formuláři do 17. 7. a pak už si jen držet palce! Nápovědu hledejte na www.orea.cz.

Měření