Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Podzimní koktejl aneb Jaké novinky přinesl podzim do světa módy a zábavy?

Info ikona
Hygge

Celý říjen se nesl v duchu krásného babího léta, ale i příchodu novinek, které by vám neměly uniknout. Přičichněte si ke směsi přírodního kadidla, pačuli a ylang-ylang, otiskněte vaše vzpomínky na papír a ozdobte svůj outfit minimalistickými šperky.

Karolína Peřinová | 31. 10. 2021

Šperky

Podzim není pro mnohé z nás oblíbeným ročním obdobím. To se však APART rozhodl změnit. V nové kampani přichází s jasným poselstvím – podzim může být krásný a stylový! Letos se nese v duchu zlatých odlesků, minimalismu, vrstvení a XXL šperků. Například v kolekci Simple naleznete spoustu jemných doplňků s propracovanými detaily. Mezi populární motivy patří i rostliny, písmena či prolamované vzory. Nesmí chybět ani neodolatelná kombinace kontrastních barev z kolekce La Donna. Oblíbeným podzimním doplňkem se staly také stříbrné nebo zlaté náramky a náhrdelníky s filigránovými kuličkami.

Všechny novinky značky APART vycházejí z moderního stylu „Glamour“, který je plný elegance, nápaditosti a ležérnosti. Není tedy divu, že skvěle ladí s každým módním stylem.

Vůně domova

K podzimu neodmyslitelně patří svíčky, vonné olejíčky nebo difuzéry. Příjemnou hygge atmosféru s aromatickou směsí přírodního kadidla, pačuli a ylang-ylang vytváří pokojový difuzér od Susanne Kaufmann. Neodolatelné produkty představuje i francouzská značka Heeley Parfums v podobě přírodních parfémových svíček. Jsou vylité do ručně foukaného barevného skla a obsahují jedinečnou směs sójového a včelího vosku pro rovnoměrné, dlouhotrvající hoření.

 

Info ikona
Susannw Kaufmann

Room Diffuser Susanne Kaufmann, 250 ml, cena: 2150 Kč

Vzpomínky na papíře

Jste milovnice podzimu? Pak jsme si jisti, že když otevřete fotogalerii ve vašem telefonu, objeví se tam jedna fotka krásné podzimní přírody a výzdoby za druhou. Ale není škoda, že máte tyto vzpomínky jen v elektronické podobě? Společnost FUJIFILM představila tiskárnu instax Link WIDE, která dokáže za několik sekund vytisknout jakoukoli fotografii ze smartphonu nebo digitálního fotoaparátu. Můžete tak nejen vyplnit vaše rodinné fotoalbum, ale vyrábět fotodárky a třeba i vánoční výzdobu z fotek. Fantazii se meze nekladou. 

Info ikona
Instax

Krok za udržitelnějším světem

Značka Tezenis pokračuje svoji cestu za udržitelností a rozšiřuje aktivity novou kolekcí BE THE CHANGE, která má za cíl omezit dopad společnosti na životní prostředí. Série cool a trendy kousků, které chtějí respektovat planetu použitím čtyř různých udržitelných materiálů – vše dostupné v různých modelech a v designu různých nálad. 

Info ikona
Tezenis

Vánoce jsou (skoro) tady!

Možná si myslíte, že Vánoce jsou ještě daleko. Ale je tomu opravdu tak? My si myslíme, že na Vánoce není nikdy brzy, a proto jsme se nadchli novou kolekcí značky Lush. Ať už zlaté, třpytivé nebo pohádkové Vánoce, v kolekci si najde každý to své. Vyzkoušejte např. zářivé koupelové a sprchové bomby s vůní máty nebo neroli a muškátové šalvěje. 

Info ikona
Lush

Hey Hollywood! Koupelová bomba 200,- Kč/kus