Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Seriály, které tento podzim vládnou televizním obrazovkám

Info ikona
Seriály

Do našich životů pomalu ale jistě vstupují šedá mračna, mrholení a trudomyslnost. Naštěstí se proti nevyzpytatelnému podzimnímu počasí můžeme obrnit kvalitním seriálem! Ten nám poskytne nejen únik před každodenní realitou, ale také skvělý odpočinek od pracovního stresu a povinností.

Nebudeme vám lhát, podzimní úroda televizních seriálů je bohatá! Z naší nabídky si vyberou nejen zarytí romantici, ale také milovníci severských detektivek nebo napínavých dramat. Letošní podzim jednoduše patří kvalitním seriálům!

Mohlo by se vám líbit

HRA NA OLIHEŇ

Kdo ještě neslyšel o jihokorejském seriálu Hra na oliheň (Squid Game), ten jakoby nežil v našem časoprostoru. Pravda, první díly nepřekypují dramatickými zvraty či napínavým scénami. Pokud ale vydržíte, dostanete na zlatém podnosu netradiční seriál, který až na dřeň odhaluje, jak se lidé chovají v extrémních situacích.

Všichni asi tušíme, že peníze dokážou s lidmi udělat mnohé, avšak Hra na oliheň ukazuje, jak peníze překrucují charakter a motivují ke hře, která může skončit fatálně. Zároveň je důležité dodat, že Hra na oliheň si nebere servítky, a tak nepatří k ideálním seriálům pro slabší povahy nebo lidi, kteří neradi sledují krev a násilí.

SLUŽKA

Ve výběru dramatických seriálů budeme ještě chvilku pokračovat. Uniknout by vám totiž neměl ani americký seriál Služka, který mapuje život matky samoživitelky a její dcery. Hlavní hrdinka Alex (Margaret Qualley) se musí vypořádat nejen s násilnickým partnerem, ale také nulovou částkou na bankovním účtu a byrokratickými nástrahami. 

Scénář i dokonalé ztvárnění způsobí, že se od seriálu nedokážete ani na vteřinu odtrhnout, a v leckterých scénách se najdete nebo je prožijete s hlavní hrdinkou. I když seriál Služka není žádnou "romanťárnou", poměrně rychle si vás získá a už nepustí. Doporučujeme!

KAŠTÁNEK

Kdy jindy si dopřát skandinávský detektivní seriál než na podzim? Ano, v našem výběru nemůže chybět ani dánský Kaštánek, jehož scénář vychází ze stejnojmenné knihy od spisovatele Sørena Sveistrupa. Díky šestidílnému seriálu se ponoříte do vyšetřování vražd, které spojuje jediné – postava z kaštanů. Navíc v seriálu hraje důležitou roli také zmizelá dcera přední dánské političky.

Pokud tedy zbožňujete klasické skandinávské thrillery, a zároveň máte pro strach uděláno, pak je Kaštánek tou správou volbou pro vaše podzimní televizní večery.

TROUFALKY

Co se stane, když se spojí Sex ve městě se Super drbnou? Vznikne seriál Troufalky, který je ideální pro líná a relaxační odpoledne. Nečekejte od Troufalek napínavý scénář nebo vrcholně zpracované zápletky, naopak se připravte na milý seriál, ve kterém hrají prim romantické vzestupy a pády, móda a prostředí lifestylového časopisu. Navíc zaručujeme, že se u seriálu Troufalky i skvěle pobavíte.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit