Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 12. června: Retrográdní Saturn zásadně ovlivní životy všech znamení zvěrokruhu

Týdenní horoskop pro každé znamení zvěrokruhu, který vám odhalí, jaké výzvy, ale i radosti vás tento týden čekají. Všechna znamení by se měla mít na pozoru, protože retrográdní Saturn, který bude trvat několik měsíců, zasáhne všechny z nás!

Klára Novotná | 12. 06. 2023

Beran

21. března – 20. dubna
Ne každý den může být posvícení, takže se nalaďte na úzkostné nebo negativní myšlenky, které by se mohly tento týden objevit, a promluvte si o nich s někým, komu důvěřujete. Saturn pohybující se vaší zónou emocí, snů a vzpomínek je pravděpodobnou příčinou všech poklesů vaší nálady, ale je to jen vesmír, který vám pomáhá dostat náhodné myšlenky do popředí. Saturn se později v týdnu změní na retrográdní, čímž zruší hranice a omezení, která byla nedávno kladena na vaši představivost, a o víkendu nový Měsíc ve vaší komunikační zóně nabízí nový začátek s plány, projekty a spojeními. 

Býk

21. dubna – 21. května
Nejklidnější jste, když je v bance stabilita, bezpečí a peníze, takže střet mezi Merkurem a vážným Saturnem na začátku týdne může přinést kruté probuzení, varování nebo rozhovor o vašich financích. Vyplatí se čelit ošemetným situacím, když nastanou, než je dlouhodobě odkládat. Vesmír vám nabízí možnost obnovit svůj vztah s penězi. Důvěřujte svému vlastnímu úsudku! Nějací dobře smýšlející přátelé by vám mohli nabídnout chybnou radu a, ať už vědomě nebo ne, vzít vás na cestu finanční ztráty. Buďte kreativní, velkorysí, ale také chytří.

Mohlo by se vám líbit

Profesionální boxerka Fabiana Bytyqi: „Díky adrenalinu nevnímáte, že vás někdo bouchá do obličeje.“

S profesionální boxerkou Fabianou Bytyqi jsme si povídaly o kráse ženského boxu, základech sebeobrany i o nejbolestivějších zraněních z ringu.
marianne.cz

Blíženci

22. května – 21. června
Jediné, co nyní chcete udělat, je mluvit s kýmkoli, kdo vás bude poslouchat, zatímco váš vládce Merkur je ve vašem vlastním znamení. Ne každý však bude chtít poslouchat. Na začátku týdne budete mít pocit, že je váš hlas nedůležitý a v práci se budete cítit nicotní. Saturn je planeta zodpovědná za tuto potenciální mrazivou atmosféru, ale vytrvejte ve svých plánech, protože od pátku bude Saturn retrográdní (v opačném směru) a vy budete mít před sebou méně překážek, kterými se budete muset prokousat, abyste své nápady prosadili

Rak

22. června-22. července
Na začátku týdne vám něco vrtá hlavou. Merkur prostě nemlčí, když přijde na vaše myšlenky, emoce a vzpomínky, a protože se příliš upovídaná planeta střetává se seriózním Saturnem, můžete se cítit „obnaženi“. Je to pomíjivý výkyv! Víkendové novoluní působí jako osvěžení pro vaši přehnaně aktivní mysl a pomáhá vám znovu sladit vaše myšlení s tím, kdo skutečně jste a co chcete říct.

Lev

23. července-23. srpna
Je velmi dobré mluvit a nic v sobě nedusit, ale střet mezi Merkurem ve vaší zóně ambicí a přátelství tento týden naznačuje, že dávat své peníze tam, kde máte známosti, by mohl být problém. Když Saturn na začátku týdne omezuje závazky, finance a dokonce i smyslnost. Vaše obvykle bujará a okázalá nálada může být tatam. Když se Saturn na konci týdne změní na retrográdní, je na vás vyvíjen tlak, abyste se přizpůsobili nebo zavázali jistým situacím. Tak se spojte se svou oduševnělou stránkou, která vám pomůže zorientovat se v této pětiměsíční retrográdní fázi.

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: „Dočkej času jako husa klasu.” Znáte česka lidová rčení? Otestujte se

„Dočkej času jako husa klasu“, „pýcha předchází pád“, „měl k obědu vtipnou kaši“. To jsou některá ze známějších českých rčení, jejichž význam zná téměř každý. Ale dokážete určit správné sdělení těch méně známých? Nebo nějaké doplnit? Zjistěte to v našem kvízu.
marianne.cz

Panna

24. srpna-22. září
Rozhovory v práci nebo o vaší kariéře mohou být na začátku týdne frustrující. Váš vládce Merkur stojí ve vaší partnerské zóně proti omezujícímu Saturnu, takže možná někdo osobně nebo profesionálně neposlouchá, co chcete říct. Nálada se uvolní koncem týdne, když se Saturn překlopí do retrográdní fáze. Využijte tuto pětiměsíční retrográdní fázi k využití svých nejlepších nápadů a kreativity.

Váhy

23. září-23. října
Věnování přílišné pozornosti tomu, co říkají ostatní, kteří nepatří do vašeho okruhu, by mohlo mít tento týden negativní dopad na vaši práci a pohodu. Merkur se nyní setkává s tvrdohlavým Saturnem a není to příjemný zápas. Některé obtížné zprávy, které uslyšíte, by vás mohly zlomit. „Nech to být“ je výkřik z vesmíru, když se planeta Saturn na konci týdne otočí do retrográdní polohy.

Štír

24. října – 22. listopadu
Nyní se něco děje pod povrchem, když se Merkur ve vaší smyslné, mocné zóně závazků a peněz střetává s vážným Saturnem, což v současnosti ovlivňuje romantiku a vaše kreativní touhy. Použijte svou intuici, abyste se dostali na dřeň situace, která se vám nezdá úplně správná, ale také si uvědomte, že Saturn se později v týdnu změní na retrográdní pětiměsíční fázi, která vám umožní proměnit fantazii ve skutečnost.

Střelec

23. listopadu-21. prosince
Začátkem týdne pravděpodobně proběhne tvrdá diskuse spojená s vašimi blízkými, nebo spojená s prací a domácím životem. S Merkurem a Saturnem na mrtvém bodě můžete mít pocit, že jsou vaše nápady nebo plány pozastaveny. Nebuďte příliš sklíčení, protože jak se Saturn přesune do retrográdnosti, možná si uvědomíte, že vaše počáteční plány související s domovem potřebovaly trochu více prostoru a představivosti. To se shoduje s novoluním ve vaší partnerské zóně, takže cokoli, co dříve způsobovalo problém, ať už větší nebo menší, má nyní šanci na změnu.

Mohlo by se vám líbit

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé páry je neustály, jiné překonaly i vážnější trable

Celebrity jsou, stejně jako my, obyčejní lidé. Většina hvězdných párů vypadá na první pohled naprosto dokonale, avšak i celebrity mají, stejně jako my, ve svých vztazích spoustu nesrovnalostí. A některé nesrovnalosti se týkají i výškového rozdílu mezi partnery. Které hvězdné páry musely nejen na začátku vztahu překonat extrémní výškové rozdíly? A které je, a další odlišnosti, překonat nezvládly?
marianne.cz

Kozoroh

22. prosince-20. ledna
Vaše pracovní a duševní rutiny jsou tento týden v hledáčku vesmíru, vaše vládnoucí planeta Saturn ve vaší komunikační zóně vás může přimět čelit realitě a kruté pravdě. Zamyslete se, jak mluvíte sami k sobě. Dovolte si představit si, jaký by mohl být život, kdybyste k sobě mluvili tak sladce, jak mluvíte s ostatními. V důsledku toho získáte téměř okamžité spojení  s novoluním, které vám ukáže, jak se starat o svou mysl, tělo a ducha a jak se vypořádat s pracovními situacemi, které zahrnují mimo jiné spolupráci. 

Vodnáři

21. ledna-18. února
Vaše srdce si tento týden přeje, co chce, a Merkur je rád, že o tom křičíte do světa, ale Saturn utahuje nitky a je lakomá, takže kreativní nebo romantický ideál může být mimo vaši ligu. Je tu lepší zpráva, která následuje, protože Saturn se později v týdnu ve vaší zóně hodnot a peněz vrátí zpět, takže to, co dříve bylo omezováno, najednou dostane šanci se uvolnit a odlehčit.

Ryby

19. února-20. března
Na začátku týdne se hodně diskutuje o vašem domově, rodině nebo životním stylu, což může být pozitivní, ale nezvykle pro vás se zdá, že se nechcete nebo nemůžete dívat na věci z té lepší stránky. Obviňujte Saturn ve svém znamení, zostřete hrany svých často rozmazaných hranic a dejte omezení tam, kde jste si dříve mysleli, že je možné všechno. Naštěstí pro vás se Saturn později během týdne změní na retrográdní. To vám umožňuje najít naději a představivosti a vrátit se k vašim osobním plánům a schématům. 

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Otestujte se, jak dobře znáte kultovní seriál Sex ve městě. Získáte plný počet bodů?

Kvíz: Otestujte se, jak dobře znáte kultovní seriál Sex ve městě. Získáte plný počet bodů?

Zábava
Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit