Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé páry je neustály, jiné překonaly i vážnější trable

Celebrity jsou, stejně jako my, obyčejní lidé. Většina hvězdných párů vypadá na první pohled naprosto dokonale, avšak i celebrity mají, stejně jako my, ve svých vztazích spoustu nesrovnalostí. A některé nesrovnalosti se týkají i výškového rozdílu mezi partnery. Které hvězdné páry musely nejen na začátku vztahu překonat extrémní výškové rozdíly? A které je, a další odlišnosti, překonat nezvládly?

Aneta Akgül | 7. 06. 2023

Mary-Kate Olsen & Oliver Sarkozy

Bývalá herečka a současná módní návrhářka Mary-Kate Olsen se do paměti veřejnosti vtiskla již jako malá holčička, když spolu se svou sestrou, dvojčetem Ashley, zazářila v seriálu Plný Dům a následně v několika dalších filmech. Po nějaké době pověsila hereckou kariéru na hřebík a začala se věnovat módě. Od roku 2011 tato drobná kráska tvořila pár s Oliverem Sarkozym, nevlastním bratrem bývalého francouzského prezidenta. Po tříleté známosti se v roce 2014 vzali. Mezi partnery byl výškový rozdíl celých 33 centimetrů. A nejen to. Věkový rozdíl mezi nimi byl celých 17 let. Partneři ale pravděpodobně nebyli schopni ve vztahu překonat více odlišností, a tak se v roce 2020 rozvedli.

Info ikona
Mary-Kate Olsen & Oliver Sarkozy

Peter Dinklage & Erica Schmid

Světoznámý herec Peter Dinklage prorazil v Hollywoodu díky několika velmi úspěšným rolím. Největší úspěch však slavil díky roli v seriálu Hra o Trůny od produkce HBO. Ačkoliv si herec velmi striktně střeží své soukromí, několikrát o jeho milované ženě v pár rozhovorech promluvil. S manželkou Ericou Schmid, divadelní režisérkou, jsou svoji již od roku 2005. Herec o své ženě mluví jako o své múze, s naprostým obdivem a úctou. Sama Erica byla v několika rozhovorech na svého muže také dotázána a nevyhla se ani otázce na výškový rozdíl mezi nimi. Erica si však z výškového rozdílu mezi ní a svým manželem absolutně nic nedělá. Svého manžela vnímá jako sexy muže, který je krásný, okouzlující a zábavný. Podle jejích slov jej zkrátka miluje přesně takového, jaký je.

Info ikona
Peter Dinklage & Erica Schmid

Wladimir Klitschko & Hayden Panettiere

Navzdory velkému výškovému rozdílu našli Hayden Panettiere a Wladimir Klitschko společnou řeč, když si v roce 2008 na večírku padli do oka. 157 centimetrů vysoká herečka a přes dva metry vysoký ukrajinský boxer, který byl dříve mistrem světa v těžké váze, spolu začali chodit o rok později. Herečka a boxer spolu chodili devět let, nakonec se zasnoubili a měli spolu dceru Kayu, narozenou v prosinci 2014. Pár se však v roce 2018 definitivně rozešel, i když se podle sociálních sítí zdá, že i nadále udržují kladný vztah. Právě jejich výškový rozdíl byl záminkou k jejich úplně prvnímu rozhovoru. Panettiere na jejich první setkání zavzpomínala v rozhovoru s Ellen DeGeneres, kde řekla, že ji boxer zaujal na večírku. Sebrala tehdy odvahu, šla za ním a řekla mu, že je obrovský. Na to boxer vzápětí odpověděl, že ona je maličká. A právě tak začal jejich tehdejší vztah.

Info ikona
Wladimir Klitschko & Hayden Panettiere

Kim Kardashian & Kris Humphries

Kim Kardashian je velmi populární americká celebrita, která je spojována především se svým ex-manželem, rapperem Kanye Westem. Málokdo ale ví, že ještě před ním byla Kim vdaná za ještě jednoho, o něco vyššího muže, Krise Humhriese. S tyčícím se basketbalistou si Kim řekla své ano 20. srpna 2011. Jejich manželství se ale zapsalo do historie jako jedno z nejkratších vůbec. 72 dní poté, co se vzali, požádala televizní osobnost o rozvod. Téměř 50 centimetrový výškový rozdíl mezi partnery tak pravděpodobně nebyl jediným nepřekonatelným rozdílem, se kterým se pár potýkal.

Další hvězdné páry, které mezi sebou mají výškový rozdíl naleznete v galerii:

Mohlo by se vám líbit

Jak by vypadaly děti Jennifer Aniston a Brada Pitta nebo Justina Biebera a Seleny Gomez?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadaly děti Jennifer Aniston a Brada Pitta? Nebo Roberta Pattisona a Kristen Stewart? Své šedé buňky mozkové už nemusíte dlouze namáhat, umělá inteligence vám totiž přináší odpověď.
marianne.cz
Další hvězdné páry s výraznými výškovými rozdíly:
Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krása
Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Životní styl
Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Lidé a místa
Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly

Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly