Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Karlovy Vary – váš únik z reality: tradice, wellness i skvělé jídlo na dosah ruky

Info ikona
Carlsbad Plaza

Už staletí lákají Karlovy Vary návštěvníky z celého světa svou malebnou atmosférou, léčivými prameny a architektonickými skvosty. A v centru tohoto kouzelného města, jako jeho koruna, stojí Hotel Carlsbad Plaza. Proč byste měli vyrazit právě sem?

Promotion | 16. 10. 2023

Symbol luxusu a tradice

Hotel Carlsbad Plaza se může pochlubit nejen luxusním ubytováním, ale i tradicí, která na tomto místě rezonuje po staletí. Již téměř 20 let představuje tento hotel ideální místo pro ty, kteří chtějí zažít to nejlepší. Symbolizuje totiž luxus, klasickou eleganci i moderní pohodlí. Pokoje a apartmány hotelu nabízejí nejen komfort, ale především pocit klidu, který je stále těžší v dnešní době nacházet. 

Info ikona
Carlsbad Plaza

Léčivá síla přírody

V tomto luxusním Medical Spa & Wellness hotelu můžete naplno objevovat nejen léčivé síly přírodních pramenů, ale můžete si vychutnat i zážitek z ponoření do terapeutických vod, ať už v bazénku ve Wellnesslandu Alt Karlsbad nebo při tradičních minerálních koupelích. A to vše pod vedením odborně vyškoleného personálu, který zde má na starosti širokou škálu procedur a terapií. Hotel nabízí ale samozřejmě i nejrůznější kosmetické procedury nebo třeba výběr z několika jedinečných saun. Tady zkrátka uděláte maximum pro relax a obnovu celého těla i mysli. 

Info ikona
Carlsbad Plaza

Pro každou příležitost

Ať už plánujete romantický víkend, rodinnou dovolenou či firemní událost, Hotel Carlsbad Plaza splní všechna vaše individuální přání. Jeho variabilní prostory a moderní vybavení jej činí ideálním místem pro svatby, konference a oslavy.

Info ikona
Carlsbad Plaza

Musíte vidět a zažít

Z hotelu můžete snadno prozkoumávat tento historický skvost. Procházejte se po malebných kolonádách podél řeky, které jsou živým dokladem bohaté historie města, stejně jako architektonické poklady. Kolonády, které obklopují léčivé prameny, jsou často označovány za nejlepší ukázku secesní architektury v zemi. A co teprve Vřídlo, nejteplejší pramen v oblasti, který stříká vodu až do výšky 12 metrů. Nezapomeňte si vychutnat i tradiční bylinný likér Becherovka a karlovarské oplatky – kde jinde, když ne tady?

Chcete vědět více? Kromě webu sledujte také Instagram a Facebook, aby vám nic neuniklo. 

 

Měření