Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Meghan a Harry založili produkční společnost! Na jaké filmy se můžeme těšit?

Info ikona
Meghan a Harry

Bez práce nejsou koláče ani kalifornské vily. To moc dobře ví i vévodkyně a vévoda ze Sussexu, kteří se na začátku letošního roku vzdali svých rolí v královské rodině, a tím pádem i královského platu. Meghan s Harrym ale na svou finanční situaci chytře vyzráli a před pár dny podepsali několikaletou smlouvu se světovou streamovací společností.

Okolo Meghan a Harryho je stále rušno. Naposledy na sebe upozornili před několika dny, kdy vydali prohlášení o nové spolupráci se streamovací společností Netflix. Ne, rozhodně to nevypadá, že by se Meghan vrátila ke své původní profesi. Z jejich vyjádření totiž vyplynulo, že pár založil dosud nepojmenovanou produkční společnost, která bude stát za produkcí dokumentů, seriálů, hraných a dětských filmů právě pro tuto streamovací platformu. „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s Tedem (ředitel Netflixu) a týmem Netflixu, jehož nebývalý dosah nám pomůže sdílet působivý obsah, který povede k otevření zajímavých témat," zaznělo v prohlášení vévodkyně a vévody ze Sussexu. 

Je otázkou, jakým směrem se Meghan s Harry vydají. Podle určitých zdrojů již existuje několik projektů, na kterých královský pár pracuje. Údajně se jedná o inovativní přírodní dokumentární seriál a animovaný seriál, který oslavuje inspirativní ženy. Pokud jejich produkční společnost bude odrážet hodnoty, o kterých Meghan s Harrym v posledních měsících hovoří, pak můžeme očekávat i obsah zaměřený na feminismus, práva žen, rasismus, duševní zdraví či volební právo. "Naše životy, oba na sobě nezávislé, nám umožnily pochopit sílu lidského ducha: odvahy, odolnosti a potřeby spojení. Prostřednictvím práce s různými komunitami v jejich prostředí se zaměříme na obsah, který informuje, ale také poskytuje naději," uvedla Meghan s Harrym. 

Info ikona
Meghan a Harry

Vypadá to, že Meghan s Harrym jdou  ve stopách Baracka a Michelle Obamových, kteří po odchodu z Bílého domu taktéž vytvořili produkční společnost a podepsali smlouvu s Netflixem. Jejich první projekt pro streamovací společnost nese název Crip Camp (Revoluce na kolečkách) a jedná se o dokument, který pojednává o původu hnutí za práva osob se zdravotním postižením. Dlužno dodat, že se nejedná o žádný céčkový snímek. Někteří se dokonce domnívají, že jde o jednoho z horkých favoritů na získání Oscara 2021 za nejlepší hraný film.

ČTĚTE TAKÉ: Za jakých podmínek se z malého Archieho stane princ?

Info ikona
Zářijová Marianne

POŠTOVNÉ ZDARMA

Časopis Marianne si nyní můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde.