Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Otestujte s námi voňavé novinky od Silan

Info ikona
Otestujte s námi voňavé novinky od Silan

Hledáme 30 z vás, které se nechají se Silan Fascinating Jungle a Silan Relaxing Maldives přenést do exotického ráje.

Promotion | 8. 08. 2022

Kdo by nemiloval jemnou vůni a hebkost čerstvě vypraného prádla. Nové aviváže Silan však přináší kromě exotických letních vůní ještě něco navíc. Vedle hravého designu obalů je to inovativní složení šetrné k životnímu prostředí s podílem 97 % biologicky odbouratelných složek*. Neodolatelná vůně vás díky unikátní technologii udržitelného parfému s konceptem 24/7 bude provázet celý týden.

O intenzivnější vůni a jemnost čerstvě vypraného prádla se v avivážích stará špičková technologie Green Double-Cap s biologicky odbouratelnými parfémovými kapslemi. Ta dodá vašemu oblečení neodolatelnou dlouhotrvající svěžest. Se Silanem si užijete pocit jemného prádla a dlouhotrvající svěží vůni 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Nevěříte? Nyní máte možnost novinku od Silan s námi otestovat!

*Vztahuje se k organickým složkám podle OECD 301/302

 

Info ikona
Silan

Jak se přihlásit?

Pro 30 z vás jsme přichystali balíček obsahující novinky SILAN FASCINATING JUNGLE A SILAN RELAXING MALDIVES. Pokud chcete ověřit kvality těchto exotických novinek přihlaste se do 25. srpna prostřednictvím registračního formuláře níže. Vybrané ženy obdarujeme tímto balíčkem a následně je poprosíme s sdělení jejich zkušenosti.

Měření