Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Už znáte nevlastní děti Kamaly Harrisové?

Info ikona
Kamala Harris

Viceprezidentka, bývalá státní prokurátorka, a především „momala“. Troufáme si tvrdit, že posledního titulu si Kamala Harrisová váží nejvíce. Oslovení „momala“ totiž používají její nevlastní děti Cole a Ella, kteří Kamalu Harrisovou podporovali během voleb a byli nedílnou součástí inauguračního ceremoniálu.

Vztah mezi nevlastními dětmi a novými partnery rodičů není vždy zalitý sluncem. To naštěstí není případ nové viceprezidentky Spojených států amerických, Kamaly Harrisové, která ke svým nevlastním dětem chová láskyplný vztah. „Myslím, že pro nás všechny to byla láska na první pohled. Poprvé jsme se s Kamalou setkali v jedné z mých oblíbených restaurací - The Reel Inn. Jeli jsme poměrně dlouho autem podél pacifického pobřeží a poslouchali jsme hudbu. Nejprve jsem poznal její hudební vkus, kuchařské umění, a také to, jak skvěle se chovala k tátovi. Bylo to perfektní,“ řekl nevlastní syn Cole Emhoff v rozhovoru pro Glamour a dodal, že teprve následně pochopil, čeho Kamala dosáhla ve svém profesním životě. „Když jsme se setkali, bylo to všechno tak přirozené. Měla jsem pocit, jako bychom se znali celou věčnost. Myslím, že bylo důležité, že jsme ji nejprve poznali jako člověka, a teprve potom jako političku,“ doplnila Ella Emhoffová.

Mohlo by se vám líbit

Macecha? Ne, momala!

Pokud jste pozorně poslouchali slova Kamaly Harrisové v prvním projevu po volbách, pak jste zaznamenali, že používá slovo momala. „Během své kariéry jsem měla spoustu titulů a viceprezidentka bude znít určitě skvěle, ale titul momala bude ten, který pro mě vždycky bude znamenat nejvíce.“ Právě takto ji oslovuje Cole a Ella, kterým se nelíbilo označení nevlastní matka nebo macecha. Slovo momala vychází z „mamelah“, což v jidiš znamená „malá matka“, zároveň jde o zkomoleninu slov Kamala a mother.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Diplom z psychologie a láska k módě

Nevlastní syn, Cole Emhoff, sice získal titul z oboru psychologie na Colorado College, avšak v současné době pracuje jako výkonný asistent produkční společnosti Plan B Entertainment v Los Angeles. Údajně ho rodiče pojmenovali podle jazzového hudebníka Johna Coltranea.

Dvaadvacetiletá Ella Emhoff je studentkou textilu na Parsons School of Design v New Yorku a o její kreativitě svědčí fakt, že ráda plete, tvoří keramiku a tetuje. „Naštěstí Doug a Kamala nesledují můj Instagram,“ řekla s nadsázkou Ella pro The New York Times. Navíc to vypadá, že Ella Emhoffová bude novou trendsetterkou. Během prezidentské inaugurace zabodovala prošívaným kabátkem od Miu-Miu a neméně zajímavé módní kombinace předvádí i na svém Instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit