Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Authentico, pro kombinaci barev a dřeva ve vašem bytě

Příroda je jedním z nejlepších designérů na světě. Proto se kolekce Authentico inspirovala ve dřevě a přináší atraktivní nábytek ze dvou typů dřev, které lze snadno a efektivně kombinovat s dalšími barvami.

Redakce Marianne | 20. 04. 2016

Jednoduchá krása stvořená přírodou

Dřevo z palisandru či akácie je charakteristické svými vzory, které nebyly nijak upravovány, a byla jim zachována volnost. Proto je každý model originální a působí velmi příjemným dojmem. V této kolekci naleznete stoly, stolky, police, postel [1], vitrínu i komodu, vše pro zařízení ložnice, obývacího pokoje a dalších místností. Authentico není nijak zdobené a respektuje čisté linie a jednoduchost. Právě pro tyto kvality je nábytek Authentico vhodný do jakéhokoliv interiéru, lze jím zařídit celou místnost či vhodně doplnit stávající sestavu. Jak moc bude váš byt Authentico je jen na vás.

Snadná kombinace barev s velkým efektem

Dřevěný nábytek z kolekce Authentico se výborně hodí pro kombinaci barev v podobě bytových doplňků. Velkou výhodou je, že pokud vás vybraná barva omrzí, snadno ji vyměníte za jinou, není totiž třeba obměnit nábytek, pouze doplňky. Doporučujeme volit jednobarevné a nekomplikované předměty, jako je věšák na kabáty Libra [4], či rámeček Colore z kameniny, který kombinuje hned čtyři příjemné barvy. Kombinaci barev naleznete také na zajímavém pojetí poslední večeře, obrazu Touched Last Supper [2] či na svítidle Knit Knot [3].

Aut kopie

Barvy zdobí a vytvářejí příjemnou atmosféru

Pokud vnímáte Japonsko jako zdroj inspirace a energie, pokladnička Manuschka může být jedním z kroků, jak ozdobit polici a současně pomůže s odkládáním peněz na dalekou cestu. V případě, že potřebujete zaplnit volné místo na zemi, můžete vedle nábytku Authentico umístit dekorační předmět Deco Bowling Pin v jedné z barev, která se vám bude líbit.

S výběrem barvy nemůžete udělat chybu. Ke dřevu kolekce Authentico se hodí jakákoliv barva, takže je pouze na vás, která vás osloví a kterou budete chtít vídat každý den ve svém interiéru. Nebojte se popustit uzdu fantazii!

Související články

Dům
Starou kamennou kapli přestavěli v překvapivě útulné a romantické ubytování

Starou kamennou kapli přestavěli v překvapivě útulné a romantické ubytování

Byt
Rodinný byt pro milovníky klasického stylu

Rodinný byt pro milovníky klasického stylu

Byt
Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Lidé a místa
Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen

Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen