Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dopis pro Ježíška aneb Tři možnosti, jak na korespondenci mezi nebem a zemí

Info ikona
Děti

Nastává jediný čas v roce, kdy děti dobrovolně vymění mobil za obyčejný papír, tužku a obálku.

Ať už máte děti malé, nebo žijete s puberťáky, pravděpodobně se u vás začátek prosince nese ve znamení psaní dopisu pro Ježíška. U menších dětí je vidět jiskra v očích, u starších zase promlouvá nostalgie. Pokud jako rodiče přemýšlíte nad tím, jak byste pro své děti letošní korespondování s nebem vylepšili, máme pro vás tři tipy.

Mohlo by se vám líbit

1. Dopis od Ježíška

Zatímco my mu každoročně věnujeme pár řádků, on místo slov volí činy. Pravda, takový styl komunikace sice potěší každého materialistu, ale žádný dárek nevynahradí zážitek ve formě dopisu od Ježíška. Pokud se podíváte na internet a zadáte do vyhledávače heslo „dopis od Ježíška“, pak na vás vyskočí hned několik stránek, které se specializují právě na dopisování mezi nebem a zemí.

Následně už stačí zadat text či předvybranou šablonu, adresu a vše ostatní nechat na Ježíškovi, který vám či vašemu dítku pošle vlastnoručně napsanou zprávu.  

2. Po stopách Ježíška

Santa Claus bydlí ve finském Rovaniemi, Děda Mráz v ruském městečku Velikij Usťjugc a Ježíšek má svou úřadovnu na Božím Daru! Vydejte se s dětmi po Ježíškově cestě, na které potkáte nejen třináct zastávek s úkoly, ale také Ježíška a jeho pomocníky. Pokud děti úkoly zdárně splní, dostanou od Ježíška malý dáreček.

Zároveň na Božím Daru funguje Ježíškova pošta se schránkou, do které děti můžou vhodit dopis s vysněným přáním. V případě, že na dopise bude zpáteční adresa a známka, Ježíšek dopis orazítkuje vánočním razítkem a pošle nazpět.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

3. Ježíšek je online!

Především starší děti jistě ocení, že v ježíškově kanceláři nechybí počítač ani nadpozemsky rychlý internet. Pokud je váš teenager 24/7 online, pak mu ukažte webovou stránku Volo Wishlist. Právě tam si váš potomek může vytvořit seznam přání s konkrétními odkazy.

Výsledek? Nikdy neuděláte krok vedle a vaše dítko objeví pod stromečkem přesně to, co si přálo. Navíc, kdo říká, že je tato stránka jenom pro děti? Jistě i váš partner ocení, když mu s výběrem dárku trošku pomůžete. 

Mohlo by se vám líbit