Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na únor: Vodnáře čeká tajná láska, ryby štěstí ve všem na co sáhnou

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Karolína Peřinová | 31. 01. 2022

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Venuše z Kozoroha vám dává šanci k lásce, kterou si užijete. To, že o ní budete vědět jen vy dva, vůbec nevadí. Kolem 24. února musíte oddělit sny od skutečnosti. Hraje se o vaši budoucnost, realita musí být silnější. V práci je třeba, abyste v sobě probudila dosud skryté diplomatické sklony. Potřebujete je hlavně v první polovině měsíce.

Beran

21. 3. – 20. 4.

V první polovině měsíce přijde tlak, který na vás vyvíjejí v práci. Snažíte se, ale takové nároky se zvládnout nedají. 11. února si dávejte pozor na to, co slibujete. Je potřeba, abyste to myslela vážně. Druhá strana vaše slova vážně bere. 

Býk

21. 4. – 21. 5.

Všechno se vám daří způsobem, o němž jste dosud jen snili. V soukromí i v práci jdete od úspěchu k úspěchu. Ve druhé polovině měsíce si hýčkejte přátele. To, co říkají, se vám nelíbí, ale je to upřímná řeč lidí, kteří vás mají rádi. 

Mohlo by se vám líbit

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jupiter, který se dostal do vašeho sektoru profese, vás nutí k přemýšlení. Neustále zvažujete, zda zůstat ve své nynější práci, nebo jít tam, kde vám slibují více peněz. Než se rozhodnete, zjistěte si, zda jsou sliby podložené.

Rak

22. 6. – 22. 7.

To, že se v první polovině měsíce všechno bude řídit tím, co chce váš partner, vám vůbec nevadí. Klidu, který tak získáte, využijete k hromadění sil. Díky tomu budete moci po 18. únoru uskutečnit to, co dosud byly jen sny. 

Lev

23. 7. – 22. 8.

Merkur, který se v polovině měsíce dostává do vašeho partnerského sektoru, stabilizuje váš vztah. Pochopíte, že jste konečně narazila na partnera, s nímž chcete spojit celý svůj další život.   

Mohlo by se vám líbit

Panna

23. 8. – 22. 9.

Kolem 4. února, kdy se ve vašem sektoru lásky zastaví Merkur, pochopíte, kde jste dosud v lásce dělala zásadní chybu. Teď se rozhodnete, že svůj život postavíte na jiných základech. Začnete na tom pracovat a sbírat první úspěchy.   

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Rozhodnutí svých rodičů sice nechápete, ale přesto je respektujete. Jsou překvapení. Měli pocit, že se s nimi budete hádat. Nechápou, že máte hádek a sporů v práci dost. U rodičů chcete mít bezpečný přístav, kde vládne pohoda a klid. 

Štír

24. 10. – 22. 11.

Jupiter, který se usídlil ve vašem sektoru lásky a romantiky, vám v tomto směru dává spoustu zajímavých šancí. I když jste si říkala, že si v tomto ohledu dáte pauzu a do nového vztahu se hned tak nepoženete, dopadne to nakonec naprosto jinak… 

Mohlo by se vám líbit

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Pozor si dejte zejména na šperky a na jiné maličkosti, které jsou pro vás důležité. K těm, které máte, byste si podle vlastních možností mohla přikoupit i něco nového. Zejména kolem 18. února budete mít v tomto ohledu neobyčejně šťastnou ruku.  

Kozoroh 

22. 12. – 20. 1.

Jde o měsíc, kdy máte spoustu energie a chuti měnit svět, ale taky vytrvalosti a výdrže. Klidně se pusťte do toho, co jste dosud považovali za něco, co byste rádi udělali, ale co přesahuje vaše síly. Teď to zvládnete.

Ryby 

21. 2. – 20. 3.

Jde o týdny, kdy se vám daří naprosto všechno, co čeho se pustíte. Právě proto si však musíte z nabízených aktivit pečlivě vybírat ty, které za to stojí. Je zbytečné, abyste štěstím plýtvala na malé nepodstatné záležitosti. 

Mohlo by se vám líbit