Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Kouzelné Vánoce v Dream Housu

Přijďte si do Pařížské ulice vybrat to, co bude vašemu srdci nejbližší. Vánoční market začíná už za pár dní!

Redakce Marianne | 28. 11. 2013

Pokud se rádi v předvánočním čase procházíte magicky naladěnou Prahou, zamiřte do Pařížské ulice u Staroměstského náměstí. V jednom ze zdejších prvorepublikových domů se nachází living concept store s designovými doplňky a textilem Dream House, který ve svém showroomu pořádá od 29. listopadu do 1. prosince vánoční market. 

Na této výjimečné akci uvidíte mimo jiné novinky značky Designers Guild – třeba jemné vzorované přehozy a přímo nebesky parfémovaná kolekce interiérových vůní. Vašim očím budou lahodit i nádherně vyšívané polštáře a pivoňkové vaky na prádlo značky Christian Lacroix. Ti, kteří se budou chtít o této značce dozvědět víc, si budou moci odnést knihu od zakladatelky Tricii Guild s názvem Colour Deconstructed. V ní tato uznávaná britská designérka vysvětluje, jak do interiéru začlenit živé barvy ve výjimečném DG stylu, a prozrazuje také některá ze svých tajemství designu, která se všichni snaží dozvědět. 

To ale zdaleka není všechno. Na vánočním marketu se kromě stálých značek, jež Dream House zastupuje, představí mnoho dalších firem a designérů, kteří nabídnou nepřeberné množství originálních výrobků. Kromě luxusního textilu a doplňků zde bude možné zakoupit stylové šperky, umělecké předměty, módní oblečení, vánoční ozdoby – zkrátka dárky, které vašim blízkým udělají pod stromečkem radost. 

www.facebook.com/DreamHouseLivingConceptStore