Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Krásné léto s novým Marianne Bydlení!

Novinové stánky právě zdobí srpnové číslo Marianne Bydlení nabité magickou atmosférou vrcholícího léta! Těšte se na spoustu novinek, trendů, rad a samozřejmě na oblíbené proměny.

Redakce Marianne | 3. 07. 2014

Plánujete novou kuchyň? Přečtěte si, jaké trendy udávají současní designéři! Uvidíte, že třeba i taková lednice může být krásným kusem nábytku.

Léto patří večírkům a grilování. Petr Šlejmar společně s designérkami Radkou Vyplašilovou a Denisou Bartošovou pro vás v rubrice Dekor připravili a nafotili tipy na krásné venkovní stolování, které se dá vytvořit i z tak obyčejných věcí, jako jsou dřevěné špalky, věšák na prádlo či staré nepoužívané dveře. 

Designérka Janka Murínová se pustila do proměny pokoje pro šestnáctiletou Elišku. Strohý a nemoderní interiér pod jejíma rukama ožil krásnou červenou výmalbou, retrotapetou s obřími modrými květy a moderním nábytkem. Druhá proměna se týká koupelny v jednom kladenském domku, v níž designérka Denisa Bartošová na přání vytvořila středomořskou atmosféru pomocí nových obkladů, dlažby a nábytku.

Průzkum trhu vám pomůže s výběrem venkovní podlahy na terasu, balkon či cestu v zahradě. Materiálů, barev, tvarů i vzorů je nepřeberné množství a my jsme vybrali ty nejkrásnější z nich. 

Chystáte se na výlet? A už víte, co si zabalit do batohu? Těšte se na třístranu plnou praktických doplňků na cestu vlakem, autem, na kole i pěšky. V rubrice Finance vám pak poradíme se vším ohledně cestovního pojištění