Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejen na silvestrovskou párty! Sezona faux fur kabátů je v plném proudu

Info ikona
Kožich

Kabáty z umělé kožešiny zažívají boom. Není divu, vypadají stylově, dokážou rozzářit i nejšedivější outfit, a především jsou etické! Pokud ještě svůj faux fur kabát nemáte, je nejvyšší čas se po něm porozhlédnout. Skvělou společnost vám totiž může dělat také při cestě na silvestrovskou párty.

Už dávno neplatí, že kabáty z umělé kožešiny jsou „levné a nestylové náhražky“ pravého kožešinového kabátu. Naopak, čím dál tím více módních nadšenců vnímá, že umělá kožešina je etickou volbou, která by se měla stát standardem. Navíc, módní značky dokážou s umělými kožešinami skvěle pracovat, a tak můžeme v současné době narazit na mnoho skvělých faux fur kabátů, které podtrhnou nejen váš silvestrovský outfit.

Navíc, není faux fur kabát jako faux fur kabát. Pokud se nebojíte výrazných barev a rády experimentujete, pak vsaďte na stylový kabát v lila barvě, který nabízí například značka & Other Stories. Krátký světle modrý kabát typu „bomber“ zase objevíte u britské značky Marks & Spencer. Odvážnější můžou sáhnout také po křiklavě růžovém kabátu od River Island nebo dlouhém starorůžovém kabátu v elegantním hávu, který nabízí Ted Baker.

Na druhou stranu můžete v obchodech spatřit také nesmrtelné klasiky. Na mysli máme tmavě hnědý faux fur kabát ke kotníkům od & Other Stories. Jako v medvědím objetí se naopak budete cítit v bílém oversized kabátu od značky Mango nebo černém faux fur kousku od Cefinn Carly.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit