Lenka Šváchová, která stojí za značkou šperků 27jewelry, mívá rána v poklusu. I tak se ale snaží dodržovat určité rituály, který ten brzký shon trochu zmírní.
Promotion

Moje rána:
Absolutně zbožňuji, když mi ráno svítí slunce do postele. To byla i jedna z podmínek, při hledání bytu. Vždycky mě to naplní energií hned v prvních vteřinách po otevření očí.
Rána jsou u mě velmi rychlá. Probudím se, běžím do koupelny, nachystám si outfit a hned vyrážím ven na schůzky, do ateliéru nebo - jak já říkám - oběhnout zlatnické kolečko. To znamená, že běžím koupit nový materiál, vyzvednout drahé kameny a na puncovní úřad.

První věc po probuzení:
Vždy zkontroluju čas. To se děje opravdu po každém probuzení, nejen tom ranním.

Nejlepší snídaně:
Nejlepší je ta, kterou vám někdo připraví Pak už je jedno, co to je. Při pracovním vytížení kolikrát vybíhám z bytu bez snídaně, ale když se to podaří, ráda si udělám zelené smoothie, které mi dodá energii a podpoří dobrou náladu do první půlky dne. Poslední dobou jsem také propadla chia pudinku s ovocem.

Ranní rituály:
Každé ráno zvládám hrnek teplé vody a pokud je dobré počasí, pootvírám všude okna.

Já v koupelně:
Vyčistím si zuby, pak přijde na řadu sprcha, ta bývá trošičku delší, protože mě vždy přemluví horká voda, abych ještě neodcházela. Pak si na pleť nanesu olej Onest, upravím si vlasy, na oči namaluji linku, na závěr použiju řasenku a je hotovo. Ještě na řadu přichází krém na ruce. Na ten jsem velmi vybíravá a nedám na něj dopustit. Mé ruce potřebují extra péči po tom všem broušení a leštění. Je to taková malá lázeň za odměnu.

Já v kuchyni:
Často přetvářím kuchyňský stůl na office space. Nejčatěji v kuchyni vyřizuji emaily nebo Facebookovou komunikaci.

Já a meditace:
Nejlepší meditací je pro mě vymýšlení nových designů šperků na zakázku. Pokud se mi povede začít hned ráno, zklidní mi to můj rytmus a uvolní mě to.