Promotion

Už se vás pomalu opět zmocňuje vánoční horečka? Zpomalte, vždyť je ještě času dost. S naším svátečně prosincovým vydáním zvládnete letošní advent s přehledem.

Promotion

Na sváteční pohodu se nalaďte výrobou krásných vánočních dekorací z papíru za pár korun, které pro vás připravila stylistka Markéta Zindulková. Když už jsme u těch svátků, máme pro vás přes šedesát pečlivě vybraných tipů na vánoční dárky, které si může dovolit opravdu každý a čytřicet nápadů na ozdoby v různém stylu. Čtveřice ilustrátorů navrhla speciálně pro vás jako dárek vánoční motivy, které se budou hodit při balení dárků.

  • Vánoční šablony ke stažení:

Stahování motivů je možné pouze pro soukromé použití.

Už teď přemýšlíte nad tím, jak bude vypadat vaše vánoční tabule? V rubrice Jak na to najdete dvacet tipů na vhodnou a ne pouze slavnostní etiketu stolování a ukážeme příklady těch nejkrásnějších prostřených stolů. Vánoční stromky ozdobíme v rubrice Dekor společně s triem úspěšných blogerek a v servisu zase prozkoumáme všechny jejich varianty.

Dny skoupé na slunce rozzáří naše proměny. Designérka Jana Vařechová Holoubková navrhla pestrobarevný dětský pokoj pro dva raubíře a společně s tatínkem truhlářem ho vybavili zrepasovaným starožitným nábytkem. Druhá proměna vás zavede do pracovny medičky Evy, ve které se vyřádila designérka Pavla Kirschner a navrhla ho vášnivé cestovatelce přímo na tělo. 

Tak šup pod deku a hezké čtení!

Promotion