Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vlasová pokožka si zaslouží stejně pozornosti jako vaše pleť!

Info ikona
péče o vlasy

Pokud chcete, aby ohromovaly zářivostí, hustotou, délkou i kvalitou, šampon a kondicionér nestačí. Zkuste rozmazlovat svou vlasovou pokožku, výsledky uvidíte brzy.

Promotion | 29. 05. 2023

Už jste vyřešili zlozvyky ve své péči o pleť?

Teď nastal čas zaměřit se na další důležitou část vašeho těla – na vlasy. Určitě toužíte po tom, aby byly zdravé, plné života a dělaly vám zkrátka radost. Kadeřníci o tom ví své. Vlasy a vlasová pokožka si totiž zaslouží minimálně stejnou péči jako vaše pleť, protože hraje naprosto klíčovou roli v tom, aby byly vaše vlasy krásné. Abyste získali to nejlepší, je třeba věnovat pokožce hlavy větší pozornost než doposud.

Jak poznat zdravou vlasovou pokožku?

V první řadě by vás nemělo trápit svědění, zarudnutí ani nadměrná citlivost. Lupy jsou také známkou toho, že s pokožkou něco není v pořádku. Zároveň by z vlasových kořínků měly růst zdravé, lesklé a silné vlasy, které se nelámou. Známkou zdraví je také určitá odolnost – neměla by reagovat extrémně na produkty, které používáte. Pokud cítíte, že něco není 100%, poraďte se s odborníkem, který diagnostikuje, co možná děláte špatně.

Oriflame představuje řadu hybridní péče o vlasy a pokožku hlavy Duologi, která by mohla být vaším parťákem při řešení jakýchkoliv problémů s vlasy. Tato řada obsahuje unikátní produkty, které se mezi sebou mohou libovolně kombinovat a přesně se přizpůsobí specifickým potřebám vaší pokožky. Duologi neobsahuje silikony a obaly jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, což je velké plus nejen pro vaše vlasy, ale i pro životní prostředí.

Info ikona
Duologi

Zázračná čistota

Svůj pečující rituál si snadno vytvoříte na míru svým vlasům přesně podle toho, co cítíte, že právě potřebují. Co je vlastně základem v péči o vlasy? Podobně jako u pleti – čištění! Jen z perfektně vyčištěné pokožky vyrostou kvalitní vlasy. Pro tyto účely Oriflame vytvořil čisticí peeling s dvojím účinkem. Kromě čištění dokáže i bojovat proti lupům, za čímž stojí obsažená kyselina salicylová.

Pro vás to nejlepší

Mytí stojí hned na druhém místě ve správné péči o vlasy. Kromě techniky mytí vlasů záleží i na zvoleném šamponu. V řadě Duologi najdete regenerační šampon obsahující proteiny keratinu a ovesné lipidy, které zachraňují suché a poškozené vlasy, protože snižuje jejich míru lámavosti. Pokud vás trápí lupy, sáhněte po čisticím šamponu proti lupům, jenž detoxikuje pokožku a díky komplexu Danzi obnovuje rovnováhu jejího mikrobiomu. A pokud je vaším tématem vypadávání vlasů, zvolte šampon proti vypadávání. Tento produkt redukuje řídnutí vlasů už po 8 týdnech používání!

Třetím krokem ke krásným a zdravým vlasům je samozřejmě jejich hydratace. Abyste ale dosáhli nejlepších výsledků, i tady musíte vybírat s obezřetností. Řídké a jemné vlasy ocení lehký krémový kondicionér, který je zbytečně nezatíží, ale zároveň poskytně maximální možnou hydrataci. O tu se v tomto případě postará hedvábný protein a vitamin B3.

Oproti tomu středně husté až husté vlasy ocení hutnou texturu v podobě krémového kondicionéru s obsahem mangového másla a keratinového proteinu.

Info ikona
Duologi

Něco speciálního

Vše zakončete posledním krokem, který může představovat lokální tonikum proti vypadávání vlasů nebo zdokonalující CC sprej 10v1.

Pokožce vlasů navíc můžete dopřát příjemnou masáž, která podpoří mikrocirkulaci, odstraní napětí a perfektně odstraní nečistoty. Podívejte se po této speciální pomůcce na masáž vlasové pokožky, kterou může používat úplně každý a pokožku hlavy tak dokonale rozmazlí.

Vše můžete koupit na eshopu značky Oriflame.

Info ikona
mytí vlasů

Není víc než příroda

A protože se značka Oriflame zajímá nejen o vlasy a jejich potřeby, ale i o přírodu, zveřejnila aktuální udržitelný report za rok 2022. Podrobnější informace najdete tady.

Mezi nejzásadnější zprávy ale Oriflame řadí fakt, že už podruhé za sebou byla značka Oriflame oceněná jako Evropský lídr v oblasti klimatu. Zároveň 97 % objemu produktů na bázi papíru pochází ze zdrojů s certifikátem udržitelnosti nebo z recyklovaných surovin. A to není zdaleka vše. Gratulujeme!

 

Info ikona
Oriflame
Měření