Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Podívejte se na své vlasy trochu jinak

Info ikona
Modelka s vlnitými vlasy

Kolik pleťových přípravků vám stojí na polici v koupelně? A kolik na pokožku hlavy? Žádný nemáte? Možná právě to je příčina vašich problémů s vlasy.

Promotion | 11. 05. 2023

Rozšiřte svůj repertoár

Věříme, že se nejen nám už dávno podařilo vymýtit zlozvyky v péči o pleť, jako třeba drhnutí pleti mýdlem na tělo nebo neodličování makeupu na noc. To s sebou samozřejmě přineslo i fakt, že už vám na vaší kosmetické polici stojí hned několik lahviček a skleněných obalů a každá má svůj specifický účel a příležitost. Teď je ale na řadě další část našeho těla – vlasy. Určitě i vám na nich tolik záleží a možná byste si přála, aby vypadaly více či méně jinak. Je na čase věnovat pokožce hlavy daleko větší pozornost než doposud.

Info ikona
Duologi

Na stejné pozici

Vlasy a vlasová pokožka si totiž rozhodně zaslouží stejnou péči jako věnujete svojí pleti. Právě pokožka hlavy je zodpovědná za podobu vašich vlasů. Má stejně jako pleť svoje specifika a požadavky, proto se víc než hodí je naplnit, pokud chcete ze svého účesu dostat co nejvíc. Přizpůsobitelná a kombinovatelná řada hybridní péče o vlasy a pokožku hlavy Duologi od švédské značky Oriflame představujte ideální základ právě pro vás. Značka Oriflame se neustále inspiruje přírodou a respektuje ji. Celá řada Duologi neobsahuje silikony a obaly vyrábí z recyklovaného plastu.

Čistota opět vítězí

Svůj pečující rituál si snadno vytvoříte na míru svým vlasům přesně podle toho, co cítíte, že právě potřebují. Začněte základem. Co vlastně základ v péči o vlasy je? Podobně jako u pleti – čištění! Jen z perfektně vyčištěné pokožky vyrostou kvalitní vlasy. Pro tyto účely Oriflame vytvořil čisticí peeling s dvojím účinkem. Kromě čištění dokáže i bojovat proti lupům, za čímž stojí obsažená kyselina salicylová.

Info ikona
Duologi

Pro vás to nejlepší

Mytí stojí hned na druhém místě ve správné péči o vlasy. Kromě techniky mytí vlasů záleží i na zvoleném šamponu. V řadě Duologi najdete regenerační šampon obsahující proteiny keratinu a ovesné lipidy, které zachraňují suché a poškozené vlasy, protože snižuje jejich míru lámavosti.

Pokud vás trápí lupy, sáhněte po čisticím šamponu proti lupům, jenž detoxikuje pokožku a díky komplexu Danzi obnovuje rovnováhu jejího mikrobiomu. A pokud je vaším tématem vypadávání vlasů, zvolte šampon proti vypadávání. Tento produkt redukuje řídnutí vlasů už po 8 týdnech používání!

A zase ta hydratace

Třetím krokem ke krásným a zdravým vlasům je samozřejmě jejich hydratace. Abyste ale dosáhli nejlepších výsledků, i tady musíte vybírat s obezřetností. Řídké a jemné vlasy ocení lehký krémový kondicionér, který je zbytečně nezatíží, ale zároveň poskytně maximální možnou hydrataci. O tu se v tomto případě postará hedvábný protein a vitamin B3.

Oproti tomu středně husté až husté vlasy ocení hutnou texturu v podobě krémového kondicionéru s obsahem mangového másla a keratinového proteinu.

Info ikona
Mytí vlasů

Něco speciálního

Vše zakončete posledním krokem, který může představovat lokální tonikum proti vypadávání vlasů nebo zdokonalující CC sprej 10v1.

Pokožce vlasů navíc můžete dopřát příjemnou masáž, která podpoří mikrocirkulaci, odstraní napětí a perfektně odstraní nečistoty. Podívejte se po této speciální pomůcce na masáž vlasové pokožky, kterou může používat úplně každý a pokožku hlavy tak dokonale rozmazlí.

Vše můžete koupit na eshopu značky Oriflame

Není víc než příroda

A protože se značka Oriflame zajímá nejen o vlasy a jejich potřeby, ale i o přírodu, zveřejnila aktuální udržitelný report za rok 2022. Podrobnější informace najdete tady.

Mezi nejzásadnější zprávy ale Oriflame řadí fakt, že už podruhé za sebou byla značka Oriflame oceněná jako Evropský lídr v oblasti klimatu. Zároveň 97 % objemu produktů na bázi papíru pochází ze zdrojů s certifikátem udržitelnosti nebo z recyklovaných surovin. A to není zdaleka vše. Gratulujeme!

Měření