Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Inspirováno přírodou, podpořeno vědou

Info ikona
mladá žena péče o pleť

Chcete vsadit na jistotou? Spojení nových technologií, přírody a pravidelné péče vám zajistí efekt, kterým budete příjemně překvapena.

Promotion | 30. 03. 2023

Již více než 55 let jsou produkty švédské značky Oriflame inspirovány rostlinami, které žijí a prospívají v drsném severském klimatu. Oriflame byl mezi prvními firmami na světě, které začaly vyrábět kosmetiku z přírodních výtažků. Sílu přírodních ingrediencí kombinuje se specializovaným výzkumem a technologiemi doplněnými o klinické testy účinnosti. V Institutu výzkumu pleti ve Stockholmu pracuje na vývoji vašich oblíbených produktů VÍCE NEŽ 100 VĚDCŮ. 

Nová značka NovAge+ má kosmeceutické účinky a zároveň je šetrná k pleti a planetě. Je vyvinuta s využitím bio aktivačních technologií inspirovaných přírodou, které aktivují přirozené biologické funkce pokožky. Přináší výjimečné výsledky, rychleji než kdy jindy – bez ohledu na typ vaší pleti. 

Info ikona
Pečující pleťová řada

Péče o pleť vás bude bavit 

I když péče o pleť znamená pro každého něco jiného, rozhodně bychom ji neměli podceňovat. S pomocí této novinky vás péče o pleť bude opravdu bavit. A jak si mezi čtrnácti novými produkty vybrat? „Produkty péče o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily náš stav pleti. Lze je libovolně kombinovat a v případě změny potřeby vyměnit například texturu krému či sérum zaměřené na jiné potřeby,“ říká dermatoložka MUDr. Jana Housková. Zkrátka, ať vaše pleť potřebuje ve středu obličeje zmatnit a v oblasti očí třeba projasnit, není problém si vybrat produkty, které se postarají o vámi požadovaný efekt. Krémy si můžete navolit i s ochranným SPF faktorem nebo bez.  

„Tato řada obsahuje čtrnáct nových produktů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. To znamená, že si můžete vybrat sérum, které pleť vypíná a zpevňuje ji, k tomu oční krém na projasnění těchto partií a multiaktivní denní krém s výrazně omlazujícími účinky. Na noc pak zvolíme krém noční. Péči o pleť by mělo předcházet její vyčištění novým čisticím gelem. Každá rutina se skládá z pěti kroků a představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Tímto postupem dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti,“ uvádí k inovativní řadě Lucia „Lussi“ Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame

Info ikona
Mladá žena

Pravidelné pleťové rituály přináší výrazný efekt 

Při péči o pleť s NovAge+ postupujte krok za krokem, neboť aktivní látky obsažené v jednotlivých produktech zpravidla posilují vzájemně své účinky. Samozřejmostí by mělo být provádění takového pečujícího rituálu na každodenní bázi, vždy ráno a večer, protože pouze tak dosáhnete těch nejlepších výsledků. 

Novinky z NovAge+ si pochvaluje také Veronika Kašáková, ambasadorka Oriflame, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové. „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp.“ 

Info ikona
Veronika Kašáková

Čím se vyznačuje řada NovAge+? 

 • Klinicky ověřené výsledky již za 2 týdny 
  11 bio aktivačních technologií aktivuje přirozené regenerační, obnovující a posilující procesy v pleti. 

 • 4 bio aktivační technologie -patentované nebo čekající na patent 
  Přinášejí účinky aktivních látek, jako je retinol, niacinamid, vitamin C a kyselina kojová, a zároveň jsou šetrnější k pleti. 

 • Nová úroveň vrstvení produktů 
  Každý krok rituálu je navržen tak, aby zvýšil účinek ostatních kroků. 

 • Vyvinuto pro všechny typy pleti včetně citlivé 
  Testováno dermatologicky (všechny produkty) a oftalmologicky (oční krém).  

 • Ekologicky udržitelný přístup 
  Odpovědný přístup k získávání surovin a upcyklaci. 
  Obaly obsahují minimálně 25 % recyklovaného skla nebo 30% recyklovaného plastu. 

Najděte svůj ideální rituál

Použijte nástroj na digitální diagnostiku pleti a najděte vlastní rituál Novage+ o 4 krocích! Nástroj nabízí analýzu nejhlubších potřeb vaší pleti a vybere všech 5 produktů na základě vašich individuálních charakteristik. Budou pracovat v dokonalé synchronizaci s vaší pokožkou – a mezi sebou navzájem – pro maximální výkon a vynikající účinky. Dodržujte rituál péče dvakrát denně a uvidíte více výsledků – rychleji! 

Naskenujte QR kód níže a otevřete nástroj pro online diagnostiku pleti. 

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz 

Info ikona
QR kód
Měření