Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Mini byt s bílými kachlovými kamny

Info ikona
Mini byt s bílými kachlovými kamny

Pouhých třicet metrů čtverečních má tento malý byteček postavený na přelomu minulého století. V interiéru se podařilo zachovat většinu původních prvků, jako jsou kachlová kamna, dřevěné podlahy, štuky, nebo stropní rozeta.

Terezie Benoni | 5. 03. 2023

Skvost z přelomu minulého století s majestátními kachlovými kamny, které stále fungují a kouzelným balkonem. Takový je třicetimetrový byt, který dnes navštívíme. Ačkoli je byt pouze dvoupokojový, působí velkorysým dojmem. Vděčí za to krásným dřevěným podlahám, původním štukům, stropním rozetám, velkým okenním výklenkům, a především vysokým stropům. Z předsíně se dostanete do kuchyně, kterou osvětluje velké okno. Linka má klasické hladké bílé skříňky, které jsou zcela nadčasové. Pracovní deska je černá a nad ní klasické dlaždice. Za kuchyní je praktická spíž, kam se vejde vše potřebné.

Galerie: Nadčasový třicetimetrový byt
Mohlo by se vám líbit

Velké plány do budoucna

Hlavní obytnou místností je obývací pokoj, který je v současné době spojený s ložnicí. Majitelé v budoucnu přemýšlí o tom, že by ložnici vytvořili ze současné kuchyně a kuchyňský kout nově umístili v obývacím pokoji. Tomu dominují krásná kachlová kamna a původní štuky, které kontrastují s tmavou dřevěnou podlahou. Dnes je zde místo pro posezení u televize, postel, menší kancelářský kout a šatní skříň. Vejít odtud můžete na útulný balkon vedoucí do klidného vnitrobloku.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku