Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Mix skandinávského a boho stylu na padesáti metrech

Info ikona
Moderní design ve starém domě

V třípokojovém bytě najdete všechny současné trendy. Přírodní materiály v kombinaci s betonovou stěrkou, béžové tóny v kontrastu s černou barvou, nebo ryze industriální minimalistické prvky vedle romantických detailů.

Terezie Benoni | 29. 07. 2022

Nacházíme se ve třetím patře činžovního domu, který byl postavený ve 20. letech minulého století. Historii domu poznáte na první pohled, kdy vás uchvátí vysoké stropy a veliká okna, která po celý den pouští do interiéru spoustu denního světla. Právě díky těmto faktorům se majitelé nemuseli držet při zemi a sáhnout leckdy po odvážnějších kouscích nábytku v tmavém dekoru. Třípokojový byt na ploše 56 metrů čtverečních nabízí vše potřebné pro menší rodinu. Je tu obývací pokoj spojený s kuchyní, malá ložnice i dětský pokoj

Galerie: Moderní design ve starém domě
Mohlo by se vám líbit

Černá kuchyně jako dominantou interiéru

Jako první vás uvítá příjemná hala, se stěnami v hřejivém béžovém odstínu. Jako podlahová krytina jsou v celém bytě použité světlé parkety. Odtud rovnou vejdete do obývacího pokoje s otevřeným půdorysem do kuchyně. Klasické obyvákové posezení je v typickém skandinávském stylu. Ale i zde najdeme dekorace, které jsou typické pro dnes tak oblíbený boho styl. Jsou tu kožešiny, proutěné i exotické dekorace. Pod oknem je umístěný jídelní stůl. Nejsou u něj ale klasické židle, ale proutěná křešílka. Dominantou tohoto společného prostoru je kuchyně v černé barvě s dřevěnou pracovní deskou. V hlavní ložnici byla na zdech použitá betonová stěrka, která skvěle kontrastuje se lnem a proutím. Za industriální kovovou zástěnou vyplněnou lněnou látkou je ukrytá šatna. Dětský pokoj je zařízený velmi jednoduše v šedých tónech, aby šel snadno přizpůsobovat tomu, jak bude miminko růst. 

Mohlo by se vám líbit

Zdroj informací: nestorfastighetsmakleri.se, @nestorfastighethetsmakleri