Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Sedmdesátimetrový byt má ložnice v suterénu

Info ikona
 Dvoupodlažní rodinný byt

Tento byt je důkazem, že se bydlení v přízemí nebo v suterénu nemusíme bát. Bývalý ateliér byl šikovně přestavěný pro mladou rodinu, která si dispozice bytu nemůže vynachválit.

Terezie Benoni | 2. 04. 2023

Vícepodlažní byt se třemi pokoji, kuchyní a obývacím pokojem s vlastní terasou má obytnou plochu 71 m². Bytový dům byl postavený ve třicátých letech minulého století v duchu švédského modernismu. Ten charakterizují jednoduché fasády, vysoké stropy a funkčně řešený interiér. Ačkoli byl byt několikrát zrekonstruovaný, zůstaly v něm původní borovicové podlahy, podařilo se zachránit některé dveře a repasovat tabulková okna v suterénu. V roce 2018 byl byt kompletně zrekonstruovaný, interiér se dočkal nových úložných prostor a byl nově vymalovaný. V prvním patře mají stěny bílou barvy, ložnice je béžová a dětský pokoj má modrý nádech. K bytu náleží také terasa s posezením.

Galerie: Dvoupodlažní rodinný byt
Mohlo by se vám líbit

Společné prostory v přízemí, ložnice v suterénu

V přízemí vejdete do jednoho otevřeného prostoru, kde je kuchyně, jídelna i obývací pokoj. Kuchyňský linka má šedou barvu, která skvěle ladí s borovicovou podlahou. Obklad nad pracovní deskou je ze světlého mramoru. V obývací části je velké rohové okno s hlubokými parapety, které poskytuje úžasný výhled do okolí. Moderní prvky jsou v interiéru kombinovány se starožitnými poklady. Když se vydáte po schodech do suterénu, vejdete do hlavní ložnice. Dětský pokoj je oddělený. V obou patrech jsou praktické koupelny, cože je pro rodinu ideální.
 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku