Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

V Krkonoších zařídili apartmán dubovým dřevem, chodbu natřeli na růžovo a do kuchyně pořídili černou linku

Info ikona
V Krkonoších zařídili apartmán dubovým dřevem, chodbu natřeli na růžovo a do kuchyně pořídili černou linku

Apartmán s výhledem na krkonošské kopce a Mumlavu vizuálně navazuje na okolní krajinu. Prostorné terasy se táhnou podél celé šíře apartmánu. V interiéru dominuje dubové dřevo a tapeta s kmeny stromů.

Terezie Benoni | 12. 07. 2023

Z apartmánu v Krkonošském národním parku je výhled do přilehlého smíšeného lesa, na zurčící potok Mumlava, zvuk potoka se neustále rozléhá po celém apartmánu, dobře se u něj usíná či relaxuje a v létě příjemně osvěžuje vzduch. Prostoru dominuje prkenná dubová podlaha, která se protáhla na jednu ze stěn a opticky tak prostor zvětšila. Tapeta s kmeny stromů a strop vymalovaný barvou vycházející z barev okolní přírody vizuálně navazují na exteriér. Tóny jednotlivých solitérů jsou neutrální povětšinou béžové a šedé, materiál pak dubové dřevo. Dominantní je černá kuchyň s dřevěnou pracovní deskou. Tu doplňuji další černé prvky a to stropní a nástěnná svítidla, kukačky a noční stolek.

Galerie: Horský apartmán u potoka
Mohlo by se vám líbit

Mračna v interiéru

V předsíni je na stropě tapeta mračen a všechny stěny jsou, dle přání klienta, vymalovány na starorůžovou. Dostatečné úložné prostory jsou samozřejmostí. Nadstandardně velká lavice a různobarevné nástěnné háčky bezesporu patří k zajímavým prvkům při vstupu do apartmánu. „Do návrhu koupelny jsem nezasahovala, byla již developerskou firmou realizována. Tudíž jsem ji pouze dostatečně vydekorovala,“ vysvětluje autorka projektu Simona Fritz. „Do poměrně malého prostoru se podařilo dostat vše co klient požadoval,“ pochvaluje si.

Soutěž Interiér roku

V rámci soutěže Interiér roku jsou každoročně oceněny výjimečné soukromé i veřejné interiéry navržené českými a slovenskými architekty a interiérovými designéry. S nejzajímavějšími účastníky vás postupně seznamujeme na našich stránkách. Mediálním partnerem soutěže je Marianne bydlení.

Autorka projektu: Mgr. Simona Fritz, SIMDESIGN, www.simdesign.cz

 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku