Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Dům snů uprostřed švédské divočiny

Info ikona
Švédská vila v horském středisku

V oblíbeném švédském lyžařském středisku stojí dům, který ztělesňuje ideální rodinné bydlení. Nabízí dostatek společného místa i potřebné soukromí a k tomu v dokonalých skandinávských kulisách.

Terezie Benoni | 18. 09. 2022

Skandinávskou dřevostavbu najdeme v obci Malung-Sälen v okrese Dalarna ve Švédsku. V tomto horském středisku vyrostl dům, který ctí klasickou švédskou architekturu, ale převlékl ji do modernějšího kabátku. Stropy vysoké až pět metrů, veliká okna, dřevěná terasa otočená na západ s vestavěným venkovním krbem, relaxační zóna se saunou a vířivkou. Tím vším se tato klasicky řešená vila může pochlubit.

Ideální pro velkou rodinu

Obytná plocha vily je téměř dvě stě metrů čtverečních. K dispozici je zde pět ložnic a tři koupelny. Největší kouzlo ale mají společné prostory. Otevřená kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj s elegantním krbem působí majestátně, a přitom mají kouzlo pravého domova. Z panoramatických oken vidíte na okolní hory. V celém domě je podlahové vytápění, takže i za té nejkrutější zimy je zde příjemně. Po schodišti z obývacího pokoje vejdete do patra, kde jsou čtyři ložnice, s vlastními šatnami a koupelnami. Interiér domu je zařízen zcela nadčasově ve skandinávském stylu. Nechybí spousta obrazů, dostatek textilu, svícnů i lampiček. Díky tomu na vás ani během severské zimy žádný splín nepadne.
 

Galerie: Švédská vila v horském středisku
Mohlo by se vám líbit

Zdroj informací: www.nomad.se

Zdroj článku