Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Starou stodolu přestavěli na luxusní bydlení v rustikálním stylu

Info ikona
Foto: @thehunterhouses

Hunter Barnhouse je místem, kde můžete zpomalit, zapomenout na všední starosti a dopřát si čas pro sebe uprostřed divoké přírody. Majitelé této stodoly z roku 1845 vám k tomu poskytnou dokonalé zázemí.

Terezie Benoni | 31. 03. 2024

Obklopen přírodou, dvě hodiny cesty autem severně od New Yorku, stojí ohromující dům pojmenovaný The Hunter Barnhouse. Nachází se v oblasti Jewett, deset minut od lyžařských center Hunter a Windham. Dřevěná stodola byla postavená už v roce 1845 a díky manželskému páru Danielle a Elymu Frankovým byla nedávno znovu přivedena k životu. Zvenčí působi tato jednoduchá dřevostavba velmi skromně, její rustikální interiér vás ale  ohromí. První patro funguje jako jeden velký společný prostor s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Otevřené krovy prostor provzdušňují a díky prosklené zadní stěně sem proudí dostatek denního světla. Přímo z obývacího pokoje můžete vejít na prostornou terasu, kde nechybí posezení, gril a dokonce vířivka.

Galerie: Dokonalá přestavba staré stodoly v útulné bydlení

Vše pro dokonalý pocit domova

Manželé při rekonstrukci mysleli na každý detail. Ačkoli dům nabízejí turistům k pronájmům na portálu Airbnb, máte tu pocit dokonalého doma. Prostorná kuchyň je vybavená do posledního detailu, v domě nechybí spousta knih, gramofon a desky, deskové hry a dostatek pohodlných polštářů a plédů. Na společné prostory v přízemí ještě navazuje ložnice schovaná za posuvnými dřevěnými dveřmi. Po schodišti z prvního patra vystoupáte do podkroví, kde najdete posezení s úžasným výhledem do okolní krajiny a pak další dvě ložnice se samostatnými koupelnami. Výzdoba tohoto místa je naprosto ohromující a díky vybraným materiálům a barvám dokonale ladí s okolní přírodou.

Zdroj informací: Danielle & Ely Franko, instagram.com/thehunterhouses

Zdroj článku