Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Stará chatka se proměnila v luxusní domek a nabízí nečekané pohodlí

Info ikona
Proměna interiéru chatky

Netradiční barevné kombinace, luxusní materiály a pečlivě zvolené detaily. Taková je práce designérky Heidi Caillier, která proměnila jednoduchý víkendový domek ve skutečný ráj.

Terezie Benoni | 13. 04. 2021

Heidi Caillier pracuje v Seattlu a snaží se svým zákazníkům zprostředkovat kompletní servis, od návrhu až po řemeslné zpracování. Nebojí se novostaveb, nechá se ale najmout na pouhé osvěžení interiéru. Její hlavní filosofií je, že interiéry musí být pohodlné, obyvatelné, krásné a vždy upravené. Při své práci míchá staré s novým, nebojí se zajímavého koktejlu barev, materiálů, věcí moderních i těch s historií. Tentokrát dostala za úkol vytvořit prázdninový interiér v jedné ze starých chatek.

Galerie: Proměna interiéru chatky

Spousta parády na omezeném prostoru

Jestli se něčeho na tomto projektu nedostávalo, bylo to především místo. I přesto se Heidi Caillier chybějících metrů nezalekla a sáhla po překvapivě tmavém odstínu dřeva v modročerném tónu, které najdeme nejen na dřevěném obkladu, ale také na kuchyňské lince. Nabízela by se kombinace se světlou podlahou, ale i tady designérka překvapila a sáhla po tmavém odstínu. O to víc ale vyniknou světlejší akcenty a výraznější barvy. Ať už jsou to textilní doplňky, nebo hořčicově žlutá sametová pohovka v obývací části. V chatce jsou tři ložnice, nebo spíš pokojíčky. Jeden malinký s postelí pro hosty, další s palandou slouží jako pokoj pro děti, větší je hlavní ložnice rodičů. Kromě toho je zde zimní terasa, kde můžete posedět i za deštivých dnů a pozorovat hladinu nedalekého jezera.

Zdroj: heidicaillierdesign.com

Mohlo by se vám líbit