Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Nikol Moravcová se s námi podělila o tip na vánoční dekorace

Info ikona
Nikol Moravcová se s námi podělila o tip na vánoční dekor

Herečka Nikol Moravcová letos oslaví Vánoce bez stromečku, za to obklopena milující rodinou. Co ji k tomu vedlo a kam pověsí všechny ty krásné ozdoby?

Terezie Benoni | 22. 12. 2020

Ne všechny tradice je nutné dodržovat stoprocentně, když by nám přinesli víc stresu než radosti. Své o tom ví herečka Nikol Moravcová, která má doma malou Violku. Té je rok a půl a vánoční stromek letos z praktických důvodů raději vynechají. „Štědrý večer proběhne u nás i s mými rodiči. Přeji si, aby měla Violka všechny prarodiče u jednoho velkého stolu. Je mi jasný, že se to skončí soubojem o nejdelší zadržení dechu a možná se bude skládat úcta Maršálu Malinovskému, ale ráda bych z toho udělala tradici. Podobně jako ze zdobení stromku, který letos mít poprvé nebudeme - Violka by ho celý vokousala.“ 
 

Galerie: Vánoce u Nikol Moravcové
Mohlo by se vám líbit

Vánoční atmosféra bude!

Dekorace ale v interiéru rozhodně chybět neudou. Místo stromečku Nikol nazdobila svou oblíbenou dekoraci z Macramé. Použila na ni ručně malované ozdoby z foukaného skla Glassor, které se vyrábí tradičním způsobem ze severu Čech a navazují tak na poctivou českou sklářskou tradici. Inspirujte se u Nikol a použijte kouzelné ozdoby nejen na stromek, ale třeba na větve ve váze, nebo zkrátka pověste kamkoli. Ozdoby tak kolikrát vyniknou výrazněji než na stromečku. Skvělým tipem je vyrobit z vánoční baňky vázičku. Stačí odmontovat závěs, napustit ji vodou, umístit kouličku do mechu, aby se nepřevracela a dát do ní drobnější větvičky nebo květiny podle fantazie. Tak šťastné a veselé!

Mohlo by se vám líbit