Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Měla chudé dětství a tak se teď snaží o dokonalé Vánoce jako z filmu Sám doma

Info ikona
Vánoce v americkém stylu

Jižanská babička, která miluje dekorace a především svou rodinu. Tak o sobě mluví Tamara. A jestli jste fanoušky filmu Sám doma, budete z jejího bydlení nadšení.

Terezie Benoni | 13. 12. 2023

V rodinném domě na pobřeží Severní Karolíny žije se svým manželem 4 roky. Marine je už v důchodu a Tamara se věnuje navrhování vlastního designu pro drobnější dekorační předměty. Jejich dům je veliký. Má téměř 2 000 metrů a dostatek místa, aby se na svátky mohla sejít celá rodina. „Tento dům je místem, které jsme si vysnili a rozhodli se zde strávit zbytek života. Naše 3 děti už s námi nebydlí. Máme už tři vnoučata. Mým snem je, abychom se na Vánoce všichni sešli a chci je nachystat dokonalé,“ svěřuje se Tamara, která zažila i dobu, kdy se jí o takových Vánocích mohlo jenom zdát. 

Galerie: Vánoce v americkém stylu
Mohlo by se vám líbit

Přestože byla chudá, Vánoce měla své kouzlo

„Vyrostla jsem v domě bez topení s dírami v podlahách. Takový start do života mě hodně poznamenal. Ačkoli jsme byli velmi chudí, maminka se vždycky snažila, aby byly Vánoce kouzelné. Podařilo se jí, že jsem v tento čas nikdy nebyla smutná a nepřipadalo mi, že na tom nejsme dobře,“ popisuje ještě dnes se slzami v očích Tamara. Právě proto se tak úpěnlivě snaží nachystat pro děti a vnoučata místo plné fantazie a vzpomínek. „Je pro mě velmi důležité vytvářet pro svou rodinu dokonalý domov. Většinu věcí, které mám doma, sama vytvářím a navrhuji. A když se pak všichni konečně sjedou a jsou spokojení, je to ta největší odměna.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: Tamara @bridgewaydesigns

 

 

 

    Zdroj článku