Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Svůj dům se rozhodli vyzdobit elegantně a decentně

Info ikona
Svůj dům se rozhodli vyzdobit elegantně a decentně

Manželská designérská dvojice se rozhodla pro Vánoce v decentnějším stylu, přesto vytvořili potřebnou slavnostní atmosféru. Jak se jim to zadařilo?

Terezie Benoni | 12. 12. 2023

Syd a Shea McGee jsou známí pod značkou Studio McGee. Jejich práce je známá jak z časopisů, které se věnují bydlení a designu, jejich kniha „Make Life Beautiful“ se stala bestsellerem a širokou veřejnost zaujala jejich show na Netflixu. Není divu, protože se mohou pochlubit skutečně vytříbeným vkusem. Ten potvrdili také nyní, když zveřejnili fotky svého vánočně vyzdobeného prázdninového domu. Jestli čekáte divoké dekorace a hromady světýlek, rychle vás vyvedeme z omylu. Jejich pojetí Vánoc je totiž poklidné a decentní.

 

Galerie: Vánoční dům od Studia McGee
Mohlo by se vám líbit

Stromek nesmí chybět

Záměrně nepíšeme o chatě, ale o prázdninovém domě, protože se jedná o velkou moderní stavbu, která se může pyšnit úžasnými výhledy do okolní přírody. Kromě masivních dřevěných trámů, které lemují prosklené plochy, interiéru dominují betonové prvky a ocel. Hřejivou atmosféru mu naopak dodává dřevěný nábytek, parkety, pohodlné sedačky a křesílka. Hlavní obytnou místností je prostorný obývací pokoj s dvojitou výškou stropu. Kvůli tomu manželé neváhali a pořídili veliký vánoční strom. Ostatních dekorací je zde minimum, protože tou nejkrásnější ozdobou je výhled do krajiny. Ve zbytku domu najdeme drobné dekorativní prvky jako menší stromečky, svíčky, minimalistické louskáčky, nebo girlandy.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku