Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Jaké slevy si během Dnů Marianne nenechá ujít naše redakce?

Dny Marianne pro nás tentokrát budou ve znamení designových doplňků, nových jarních kousků do našich skříní a také moderních vychytávek. Co si nenecháme ujít?

Terezie Benoni | 8. 04. 2024

V těchto dnech je právě v prodeji dubnové vydání časopisu Marianne se slevovými kupony Dny Marianne! Projděte si v předstihu všechny slevy do více než 2000 obchodů a e-shopů po celé ČR. Se slevou pořídíte na příklad módu, kosmetiku, elektroniku či nábytek a bytové doplňky. A pokud chcete mít při nakupování volné ruce a nezdržovat se stříháním kuponů, stáhněte si naši mobilní aplikaci Dny Marianne. Co si v redakci rozhodně nenecháme ujít?

Petra Haasová, obrazová editorka

Nanotrička od české firmy CityZen mě dostala. Můžete se zpotit nebo polít, nic nebude vidět. A nemají jen trička, ale i spodní prádlo. Manžel už má kompletní výbavu, teď plánuji pořídit i pár kousků sobě. A už mají i kamenné obchody, kde si můžete vše vyzkoušet.

Zuzana Veselá, redaktorka a fotografka

Jako máma na mateřské nákupy nestíhám, a tak víc než kdykoli předtím řeším svůj a synkův šatník online. Na Zalando vždycky najdu super kousky, na které nečekám půl století, ale maximáně tři dny. A to je pro mě záchrana. Jinak bych kvůli věčně zapatlanému oblečení od mrkve a brokolice chodila fakt už jen v teplákách.

Mohlo by se vám líbit

Dny Marianne 2024: Oblíbená slevová akce se blíží

Jarní Dny Marianne 2024 jsou tady! Potřebujete na jaře oživit šatník, pořídit kosmetiku, která se na teplé dny hodí, nebo už dlouho pokukujete po nějaké vychytávce do domácnosti, kterou jste si zatím odpírali? Nákupní svátek letošního jara přichází. Dny Marianne navíc letos potrvají o den déle, a tak budete mít na výhodné nákupy opravdu dost času! Zapište si do diáře datum 12.4.-15.4.
marianne.cz

Mirka Vernerová, odborná konzultantka

Nikdy se nestane, že bych kolem prodejny Butlers prošla jen tak. Naprosto vždycky zajdu dovnitř, aspoň na minutu, obhlédnout, co mají nového. A „bohužel“ vždycky se najde něco, co rozhodně nutně potřebuju! Naposledy to byla keramická dóza s bambusovým víčkem, předtím vánoční ozdoby a ještě předtím nádherné lehátko na terasu!

Olga Procházková, editorka

Čím déle pracuji v Marianne Bydlení, tím víc mám slabost pro věci, které se mi v době mého „designového temna“ zdály divné, absurdní, nebo dokonce směšné. Takže už mám doma králíka v podobě lampy a pravděpodobně ho doplním malým růžovým jednorožcem, který vypadá jako by byl z nafukovacích balonků – mají ho v Designovynabytek.cz.

Lucie Šípková, výtvarná ředitelka

Mám už dlouho jedno velké tajné přání - mít televizi, která v úsporném režimu vypadá jako krásný obraz. A každý den můžete mít jiný, prostě podle nálady. Baví mě i ten vyměnitelný minimalistický rámeček. Prostě paráda. A zrovna na takovou jsem narazila v Datartu, takže je vám asi jasné, kam o Dnech Marianne povedou mé kroky.

Kdy budou dny Marianne 2024?

Zapište si do diáře datum 12.4.-15.4. Prodloužené nákupy, během kterých slevy dosáhnout až 50 %, nejsou jedinou letošní novinkou. Těšit se můžete i na rozšířenou sekci slev na elektroniku, exkluzivně od Datartu, ale i zlaté kupony. Ty zajistí ještě atraktivnější zboží za výhodnější ceny. Generálním partnerem letošního ročníku Dny Marianne je Mastercard. Veškeré informace najdete zde.

Související články

Novinky
KVÍZ: Tajemné názvy označují předměty ze starých chalup. Zjistěte, zda víte, o čem je řeč

KVÍZ: Tajemné názvy označují předměty ze starých chalup. Zjistěte, zda víte, o čem je řeč

Novinky
KVÍZ: Zjistěte, zda znáte správné názvy barev

KVÍZ: Zjistěte, zda znáte správné názvy barev

Novinky
Známe nejkrásnější interiér loňského roku: Je jím rekonstrukce původně středověkého domu v jádru Kutné Hory

Známe nejkrásnější interiér loňského roku: Je jím rekonstrukce původně středověkého domu v jádru Kutné Hory

Novinky
KVÍZ: Umíte přiřadit hrad k české pohádce?

KVÍZ: Umíte přiřadit hrad k české pohádce?