Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

KVÍZ: Dokážete přiřadit interiér ke správné české celebritě? Jak bydlí Nikol Leitgeb, Jiří Langmajer nebo Veronika Arichteva?

Info ikona
Jak bydlí Nikol Štíbrová, Jiří Langmajer nebo Veronika Arichteva?

Na tom, že se ve způsobu našeho bydlení odráží naše povaha, osobnost i životní styl, se shodnou jak designéři, tak psychologové. Jinak bydlí extrovert, jiné vybavení zvolí introvert. Rozpoznáte podle interiéru slavnou českou osobnost?

Terezie Benoni | 25. 10. 2023

Interiér domova je jakýmsi zrcadlem majitele a jeho osobnosti. Zvolené kusy nábytku, vybraný barevný odstín a i drobné detaily napoví hodně o lidech, kteří v dané domácnosti žijí. Z jednotlivých kousků můžete zjistit leccos o životním stylu, preferencích, ale i jednotlivých povahových rysech. Například minimalistický interiér s čistými liniemi a málo dekoracemi může naznačovat zálibu majitele v jednoduchosti a řádu. Na druhé straně výrazné barvy, vzory a bohaté dekorace mohou ukazovat na kreativitu, odvahu a extrovertní povahu. Interiéry vypráví příběhy. Fotografie na stěnách, sbírky knih na poličkách nebo suvenýry z cest doslova šeptají nekonečné historky ze života majitelů. Nebraňte se tomu umístit i v moderním interiéru nějaké starožitné kousky z dědictví, které mají nejen historickou, ale i emocionální hodnotu. Interiér se tak stává osobním místem a vypráví životní příběh svého majitele. O interiéru, ve kterém žijeme, tak můžeme mluvit jako o malířském plátně, kde každý z nás vytváří svůj vlastní obraz a díky jednotlivým detailům útulný a osobitý domov. Poznáte podle fotek, kdo z českých celebrit patří ke které domácnosti?

Zdroj článku