Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Už máte bateriový zahradní program?

Info ikona
Už máte bateriový zahradní program?

Velkým hitem v zahradní technice jsou bateriové programy. Pro majitele běžných zahrad je to ekologické a uživatelsky velmi přátelské řešení. Navíc pokud si zvolíte jednu bateriovou platformu, ušetříte řádově tisíce.

Promotion | 23. 02. 2021

Jedna baterie pro celý arzenál zahradní techniky

Velcí výrobci zahradní techniky se pustili do výroby akumulátorových přístrojů už před pár lety. Společnou mají myšlenku jednoho akumulátoru pro více strojů. Idea je to skvělá, protože pořizovací cena takové baterie se pohybuje okolo 2-4 tisíc korun. Takto můžete mít třeba sekačku, strunovku, zahradní nůžky, fukar a pilu a k nim jen 1 baterii s nabíječkou.

Než se rozhodnete pro koupi nové sekačky nebo zahradních nůžek, dobře se podívejte na sortiment zahradní techniky, který daná platforma pokrývá. Každý výrobce uvádí typ baterie už v názvu produktu např. Kärcher LMO 18-36 Battery znamená, že se jedná o sekačku na trávu na bateriové platformě 18V, s pracovní šířkou 36 cm a tento model se prodává bez baterie. Pokud by v názvu bylo „Battery Set“, znamená to, že v příslušenství stroje je i baterie a nabíječka. Právě zmíněný Kärcher má poměrně širokou nabídku přístrojů poháněných 18V nebo 36V baterií.

Info ikona
Už máte bateriový zahradní program?

Březnová akce na AKU zahradní techniku

Můžete mít i štěstí a natrefit na zajímavou akci jako je tato: Od 1. 3. 2021 do 31. 3. 2021 nebo do vyprodání zásob obdržíte na www.karcher.cz/zahrada nebo u vybraných prodejců při nákupu zahradní techniky Kärcher s označením Battery 18 V z řady Home and Garden sadu baterie 2,5 Ah s rychlonabíječkou v hodnotě 2 690 Kč za korunu.

Zahradní pomocníci na baterku

Můžete vybírat z desítek zahradních pomocníků. My vám teď ukážeme ty základní, které nesmí chybět na žádné zahradě. Lehká a obratná aku sekačka Kärcher LMO 18-36 Battery (dop. cena 7890 Kč, bez baterie) bez námahy poseká i větší travnaté plochy. Snadno s ní můžete manévrovat kolem překážek, má pracovní šířku 36 cm a umí sekat až do krajů. Užitečnou funkcí je pojezd a možnost nastavení žací výšky ve 4 různých polohách. Posekanou trávu lze sbírat do 45l kontejneru a následně ji vysypat například na kompost nebo zvolíte funkci mulčování.

Info ikona
Už máte bateriový zahradní program?

Kam se nedostane klasická sekačka na trávu, tam vysokou trávu poseká strunová aku sekačka Kärcher LTR 18-30 Battery. Správně střižené keře zajistí aku nůžky na živý plot Kärcher HGE 18-45 Battery (dop. cena 2590 Kč, bez baterie). Váží pouhých 2,7 kg, což umožňuje pohodlnější práci bez únavy ramen a paží. Broušení diamantem zabezpečuje přesný výsledek stříhání a ergonomická rukojeť navíc umožňuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci.

Info ikona
Už máte bateriový zahradní program?

Na prořezávání stromů budete potřebovat bateriové nůžky na větve Kärcher TLO 18-32 Battery (dop. cena 4790 Kč, bez baterie). Mají vysoce kvalitní dvojitou čepel, která zajistí přesný a šetrný střih větví o průměru až 3 cm. Nůžky jsou konstruovány tak, aby s nimi bylo možno dosáhnout i na větve ve větší výšce a pomocí zafixovatelného háku pak lze se stromu i uvolnit větve, které uvízly.

 

Více na www.karcher.cz