Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Koupelna jako luxusní svatyně

Velkoformátové desky místo obkladů vypadají opravdu nádherně, plně nahradí vzor tapet a dodají prostoru dávku opulentnosti a zároveň minimalismu.

Koupelna už není jen funkční prostor. Dnešní koupelna je součástí lázní, slouží jako soukromé útočiště a částečně i jako dobíjecí stanice. Vytvořte si luxusní a soukromou svatyni, kde se budete moci ponořit do uklidňujících bublin nebo si užít osvěžující sprchu.

Promotion | 12. 11. 2018

Dopřejte si zážitek, který bude vašim rituálem na začátku dne nebo i pozdě v noci! Luxusní koupelny, ve které se bude odrážet vaše osobnost a styl, docílíte pomocí nevšedního designu, kvalitních materiálů a jejich zpracováním. Nový směr, harmonii přírody a krásu vykouzlenou moderními technologiemi přináší do vaší vysněné koupelny nové a nadčasové odstíny tvrzeného kamene TechniStone®. Jako nespoutaná řeka vás pohltí Crystal Calacatta Amnis. Hluboká a temná s obrovskou silou v každém jejím proudu, v každém tónu její šedé. To, co dává půda stromu skrze kořeny, přináší tvrzený kámen materiálu Crystal Calacatta Silva. Odolnost, pevnost, trvalost i dlouhotrvající krásu v síti tmavě hnědého stromoví.

Vzory odstínů Crystal Calacatta jdou perfektně napojit, vydrží zátěž vody a nenudí.

Vzory odstínů Crystal Calacatta jdou perfektně napojit, vydrží zátěž vody a nenudí.

Všechno se zrychlilo. Možná právě proto lidé častěji hledají místo, kde by mohli udělat něco dobrého jen pro sebe, v klidu a pomalu. Luxus je i často mylně spojován s velkými koupelnami. Přitom se trend už několik let soustředí na vytváření malých a nadčasových koupelen, ve kterých si lidé mohou dopřát relax a únik od každodenní reality. Základem jsou kvalitní materiály, které zvyšují sofistikovanost prostoru. Top mezi trendy v nadčasových a kvalitních materiálech do koupelen se pro letošek stávají odstíny Crystal Calacatta Amnis a Crystal Calacatta Silva. Mezi luxusní materiály pronikly i díky možnosti dokonalého napojení vzoru desek, což nahrává i skvělému řemeslnému provedení. Materiál TechniStone® vyhovuje architektům a designérům i z jiného úhlu pohledu: lidé vyloženě hledají nadčasový a udržitelný design, ekonomicky i ekologicky. Standardem je koupelna, která vydrží dalších 20 let. Vizuálně i materiálově.

TechniStone® krásně ladí s přírodním dřevem, působí luxusně a přitom vzdušně. Navíc jde o velmi ekologický materiál.

TechniStone® krásně ladí s přírodním dřevem, působí luxusně a přitom vzdušně. Navíc jde o velmi ekologický materiál.

Symbolem koupelny je bezesporu vana, aktuálně na trhu vede ta samostatně stojící, její hrany se ale výrazně zjemnily. I sprchy se otevřely do prostoru, mnohdy jsou oddělené jen sklem nebo jsou průchozí. S nastavitelnou teplotou a silou vody. Všechny funkční prvky jsou zároveň estetické a příjemné na používání. Do popředí se dostává sladění odstínu materiálu v použití u obkladů stěn u van a sprchového koutu, včetně umyvadla nebo koupelnového nábytku. Vše z jednoho materiálu, vše v jednom tónu, vše ladí. Velkoformátové desky odstínů Crystal Calacatta v koupelnách na místě obkladů vypadají opravdu nádherně, plně nahradí vzor tapet a dodají prostoru dávku opulentnosti a zároveň minimalismu. Navíc materiál TechniStone® nenasákavá vodu, je odolný, pevný a kvalitní. Vzory odstínů Crystal Calacatta jdou perfektně napojit, vydrží zátěž vody a nenudí. Pro fajnšmekry je opravdovým hi-tech hitem sezóny skrytý a velmi malý radiátor s infračervenou technologií nebo vodotěsné zrcadlo s digitální a televizní obrazovkou. Koupelna je jediné místo u vás doma, kde jste zcela sami. Užijte si ten pocit naplno!

Podívejte se na video, které vysvětluje, proč vznikl quartz – tvrzený kámen, který se harmonicky doplňuje s dokonalými technologiemi, které už nejsou budoucností.

Naplánujte si svůj prostor 

Chcete vědět, jak by mohl materiál TechniStone® vypadat ve vaší kuchyni, obývacím pokoji, koupelně nebo kdekoliv jinde? Vyzkoušejte Technistone vizualizér, ať si uděláte lepší představu  o využití materiálu TechniStone®.