Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Jak na rychlý, ale nekompromisní úklid podlahy?

 Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do posledního detailu promyšlené zpracování a bezkonkurenčně snadné používání. 

Představte si, že čas strávený úklidem zkrátíte na minimum. Zdá se vám to jako utopie? Nemusí být – správně zvolený úklidový pomocník to hravě dokáže! Se vstupem modernizovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se úklid podlahy stane zábavou. Navíc, bez rozmočených rukou a bolavých beder z častého ohýbání. Ultramat TURBO prošel inovacemi, díky kterým je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě snazší, než kdy bylo!

Promotion | 2. 08. 2019

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do posledního detailu promyšlené zpracování a bezkonkurenčně snadné používání. Vybavení spočívající v praktickém pedálu, kterým sešlápnutím rozpohybujete rotační systém, a tak mop dokonale vyždímáte, vás jednoduše ohromí. S perfektně vyždímaným mopem pak bude vaše podlaha opět rychle suchá. Nespornou výhodou je i adaptabilně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Obsažená mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Po použití, lze mycí návlek snadno vyprat v pračce a znovu použít.

  Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti.

Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti.

Ultramat TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah, jakými jsou PVC, plovoucí podlahy, parkety anebo dlažba. K dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč.

Tento produkt získal v letošním roce prestižní ocenění v kategorii Potřeby pro domácnost: „Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2019“.

Více informací naleznete na www.shop.vileda.cz