Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Vaření doma je trendy a bez kompromisů na kvalitě

Info ikona
Žena v kuchyni

Chcete mít dokonalý přehled nad skladbou i kvalitou svého jídelníčku, a navíc ušetřit na výdajích za stravování? Vsaďte na vaření doma! Při výběru vhodných pomocníků do kuchyně máte úspěch zaručen. 

Promotion | 18. 03. 2000

Multifunkční parťák

Velkým pomocníkem v kuchyni je bezesporu kuchyňský robot. Usnadní vám práci nejen při vytváření cukrářských dobrot, ale pomůže například i s hnětením těsta na domácí pizzu nebo pomele maso k přípravě šťavnatých hamburgerů. V kategorii robotů se těší velké oblibě kuchyňské roboty ETA. Vsadit můžete třeba na osvědčený model Gratus Vital II, který vyniká pokročilým systémem míchání, regulací nástavců, a rovněž velkým množstvím příslušenství pro každou kulinářskou výzvu na bázi šlehání, hnětení, míchání, ale také strouhání, sekání či mletí. V průběhu Dnů Marianne jej v DATARTu navíc pořídíte s exkluzivní slevou.  

Info ikona
Robot

Lepší než z pekařství

Představte si poctivý domácí chleba, jehož složení budete mít zcela ve vlastní režii. Že si na něj netroufáte nebo jeho příprava se vám zdá příliš složitá? S tím vám pomůže domácí pekárna. Vyzkoušet můžete domácí pekárnu ETA Delicca II, která je vhodná pro přípravu jak klasického pšeničného chleba, tak i celozrnného, žitného, bezlepkového, nebo sladkého. A nemusíte se obávat, že pro pekárnu doma nenajdete další využití. ETA Delicca II s 16 automatickými programy toho zvládne mnohem víc než jen upéct chleba! Připravíte v ní také džem, jogurt, kynuté těsto, a dokonce i sekanou. 

Info ikona
Datart

Domácí je nejlepší

Pokud přemýšlíte, s čím si takový čerstvě upečený voňavý chleba dáte, můžete se pustit do výroby domácích sýrů. S výrobníkem jogurtů a sýrů Ariete ART 615 to nebude žádný problém. K dispozici má 6 funkcí, s jejichž pomocí jednoduše připravíte klasický nebo veganský sýr, rychlý sýr, mozzarellu, klasický a řecký jogurt. 

Info ikona
Domácí sýry

Z jednoho hrnce nebo jako z grilu?

A co takhle zjednodušit si nebo vylepšit přípravu teplých jídel? V tomto případě jistě oceníte multifunkční hrnce, ve kterých připravíte „vše v jednom hrnci“ a můžete servírovat rovnou na stůl. Například multifunkční hrnec RUSSELL HOBBS Good To Go zvládne až 8 typů přípravy jídel – smažení, opékání, sous-vide, pomalé vaření, vaření v páře, rýže, vaření a udržování teploty.  

Info ikona
multifunkční hrnec

Vaření doma vůbec nemusí být pracné ani složité. Jen je potřeba vybavit se tím správným pomocníkem. Prohlédněte si širokou nabídku značek a produktů v DATARTu, kde si určitě vyberete to pravé pro vás. Během Dnů Marianne navíc mnohem výhodněji.  

Měření